8 komentāri

Šodien, 10. aprīlī, gaidāma pēdējā ”Patiesības spoguļa” sērija. Šovu noslēgs stāsts par mūsdienīgu jauno ģimeni – Evitu un Aivaru. Lielākā cīņa ar sevi būs jāizcīna Aivaram, kuram ir ne tikai pamatīgs liekais svars, bet arī nopietna atkarība no spēlītēm telefonā.

Pēdējās sērijas galvenie varoņi būs biroja administratore Evita un mehāniķis Aivars. Abi kopā ir sešus gadus. Ģimenē aug trīs gadus veca meitiņa Evelīna.

Interesanti, ka tad, kad abi iepazinās, liekā svara problēmas bija Evitai, bet Aivars bija slaids. Nu situācija mainījusies – Evita ir pavisam kalsna, kamēr Aivars – pamatīgi apvēlies.

Kā pēc filmēšanas dzīvo Maigonis un Dace! Foto no ciemošanās te!

Vīrietis ir pārmērīgi aizrāvies ar viedierīcēm.  Aivars katru brīvu brīdi telefonā spēlē spēlītes, arvien vairāk attālinoties no ģimenes. Evita spriež, ka tā jau ir nopietna atkarība.

Foto

Abiem talkā nāks Aina Poiša. Vai ”Patiesības spogulim” izdosies glābt arī pēdējo pāri?

Skaties TV3 jau 21.00!

Video

TOP komentāri

 • Tante
 • Inese
  +3 +2 -1

  Inese

  Vai šīe beidzot izšķirsies? Nav interesanti ka visi paliek kopā. Tā kā piespiedu kārtā glābj attiecības, dažiem tur nebūtu nācis par ļaunu šovā saprast ka jāiet katram savs ceļš. Laikam līgumā punkts ka jāpienāk pie spoguļa lai švs izdevies.
 • Kristīne
  +1 +1 0

  Kristīne

  No sirds iesaku, aproci ar Laimas krustiem nenēsāt, jo tā ir apstādinoša enerģija šādā izpildījumā. Krustam jābūt slīpam.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl