Pēc dalības mīlas šovā Aigars un Sintija turpināja tikties. Kādas tagad ir viņu attiecības?

7 komentāri
Pēc dalības mīlas šovā Aigars un Sintija turpināja tikties. Kādas tagad ir viņu attiecības?

Decembra izskaņā noslēdzās pirmā šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” sezona. Vienīgais pāris, kurš pēc raidījuma turpināja iet uz randiņiem bija Aigars un Sintija. Aigars Sintiju izvizināja ar moci, Sintija Aigaru iepazīstināja ar aukstumpeldēm un viņi vairākkārt vakariņoja kopā. Skaties.lv sazinājās ar Sintiju, lai uzzinātu, kā attīstās šova partneru attiecības.

Sintija uzreiz paziņoja, ka arī viņiem neizdevās vienam otrā saskatīt mīlestību, tātad no potenciālajiem šovā redzētajiem 34 pāriem neizveidojās neviens reāls mīlas stāsts.

”Esmu izvizināta ar moci.” Mīlas šova Sintija atklāj, kā attīstās viņas attiecības ar Aigaru

”Mani nebaida mūsu gadu starpība.” Mīlas šova Aigars komentē iespējamās attiecības ar Sintiju

”Aigars ir jauks un ģimenisks cilvēks, bet, kāpēc no mums neizveidojās pāris, grūti pateikt. Laikam jau attiecību veidošanai vajag ko vairāk par patikšanu un interesantu brīvā laika pavadīšanu,” aizdomājas Sintija.

Šova dalībnieki nav palikuši arī draugi, un savā starpā vairs pat nesazinās.

Sintija domā, ka tas tāpēc, ka katram ir sava ikdiena, prioritātes un brīvā laika pieaugušiem cilvēkiem nav nemaz tik daudz.

”Ja cilvēki viens otram ir svarīgi, brīvais laiks ir jāatrod vai jāizbrīvē. Laikam tik svarīgi un tuvi viens otram nebijām,” tā Sintija.

Šova dalībniece ar prieku paziņo, ka ir jaunu attiecību sākumposmā, tāpēc apzinās, ka būtiska attiecību komponente ir dabas dota dāvana, kas nepakļaujas cilvēka gribai – mīlestība.

Starp viņu un Aigaru šādas jūtas vai to aizmetņi neizveidojās.

”Es ar savu vīrieti biju pazīstama jau iepriekš un, lai cik tas dīvaini neizklausītos, pandēmija mūs ļoti satuvināja. Šis laiks radīja priekšnoteikumus tam, lai mēs vairāk runātu un dalītos sev svarīgajā. Esam viens otram emocionāls atbalsts un omulīgs plecs, kuram pieglausties,” priecājas Sintija.

7 komentāri