8 komentāri

Šā vakara “Patiesības spogulī” gaidāms tāds pavērsiens, kas šokētu jebkuru no mums. Dalībniekiem ieskatoties spogulī, kas atklāj, kāda būtu viņu nākotne pēc 20 gadiem, ja netiks mainīts dzīvesveids, meitene ieraudzīs, ka viņas vietā būs kaps.

Stāstu par šā vakara mīļo pārīti Mārtiņu un Lauru lasi te!

Patiesības spogulī ieraudzītais abus dalībniekus šokēs. Spogulis norādīs, ka Laurai atlicis dzīvot vien 20 gadus. Meitene, redzot savu šausmīgo iespējamo nākotnes ainu, izplūdīs asarās un apņemsies darīt visu, lai izvairītos no drausmā likteņa.

Foto

Vai ”Patiesības spogulim” ar Ragaciema Agnesi priekšgalā izdosies glābt jauniešus un palīdzēt Laurai atbrīvoties no taukiem?

Cik sver Laura? Lasi te!

Lauru gaida īpaši sīva cīņa ar sevi, bet skatītājus – nudien aizraujošs raidījums!

Nenokavē! Skaties TV3 jau šovakar plkst. 21.00!

Video

TOP komentāri

 • tanja
  +8 +8 0

  tanja

  Simpātiska meitene, kad skaists meikaps...ja vēl kādus 20kg nomestu...un ir grūti ieturēt diētu, ja blakus kāds rij.
 • Kristīne
  +6 +6 0

  Kristīne

  Bērnudārzs. Nav ne brieduma, ne sapratnes, ne vēlmes līdz kaulam uzlabot savu ikdienu, tik tukši vārdi. Attiecību modelis - Upurs un tirāns. Meitēnam dikti sevi jādisciplinē, ja vien vēlas laist pasaulē nākamo paaudzi, puisim ir jātiek no pašpuikas/tīņa uzvedības. Un galvenais UZŅEMTIES ATBILDĪBU KATRAM PAŠAM PAR SAVU DZĪVI UN TAD TIK VAR VEIDOT VESELĪGAS ATTIECĪBAS UN RADĪT JAUNO PAAUDZI.
 • Marta
  +6 +6 0

  Marta

  Mjā, parasti šovus neskatos, bet šis būs spēcīgi , ieintriģēja.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl