”Patiesības spoguļa” Maigonis: Jūtos kā no jauna piedzimis!

4 komentāri
”Patiesības spoguļa” Maigonis: Jūtos kā no jauna piedzimis!
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Šova ”Patiesības spogulis” galvenie varoņi šonedēļ bija Dace un Maigonis. Šovā Maigonis izpelnījās šova ekspertu kritiku par bērnišķīgo uzvedību, taču tā ir pagātne! Intervijā ar Skaties.lv Maigonis atklāj, kā viņa dzīve mainījusies pēc dalības projektā.

“Tu tagad runā ar pasaules vīriešu Sarkanās grāmatas iemītnieku,” sarunu uzsākot, jokojas Maigonis. Viņš ir lepns, jo vidukļa zonā zaudēto centimetru daudzumu atzinīgi novērtējis dakteris un iesākto izdodas turpināt – reti kuram vīrietim tas pa spēkam!

Nākot uz šovu, gan tik spoži nav bijis – gan ar svaru, gan attiecībām.

“Izskatījās, ka attiecībās iestājusies pilnīga ņemšanās, kasīšanās. Kā suns ar kaķi bijām: vau – ņau, vau – ņau!

Tas tāpēc, ka regulāri tika atlikti jautājumi, netika izrunātas svarīgas lietas. Bet šovs bija iespēja beidzot izrunāt visu neizrunāto.

Jo te jau nebija iespēju aizbēgt ar draugiem aliņu iedzert vai dambreti uzspēlēt. Biji spiests izrunāt lietas un pavadīt ar otru cilvēku laiku,” sarunā ar Skaties.lv smejas Maigonis.

Nu viņš uz visu piedzīvoto atskatās ar prieku – esot ”baigi labi”. Arī gājienu ar gulēšanu gaitenī viņš nenožēlo.

Par strīdu vairāk lasi te!

”Es nekad mūžā neesmu nevienam pakļāvies vai piekāpies. Esmu pasūtījis daudzus augstu stāvošus cilvēkus,” neslēpj Maigonis. Taču šovs mainījis arī pašpārliecināto Maigoni.

Ja iepriekš viņš bijis pārņemts ar zolīti un dambreti, nu par viņa galveno hobiju kļuvusi nūjošana. Iepatikušās rīta rosmes, kas kļuvušas par pāra ikdienas rituālu. Un vēl, un vēl.

Foto: Maigonis un Dace

Maigonis atmetis smēķēšanu un iemācījies ierobežot pārmērīgo kafijas dzeršanu.

“Patiesībā tik daudz kas virzījies uz priekšu mūsu attiecībās, jo mums beidzot ir tik daudz kopīgu lietu – veselīga ēšana, nūjošana,” priecīgs Maigonis.

”Patiesības spogulis” ļāvis Maigonim iepazīt savu Daci no citas puses un ieraudzīt mīļoto jaunā, pozitīvā gaismā.

“Dace savā būtībā ir žiperīgāka, kā man allaž licies. Viņa sevi pirms tam pati vienkārši apraka. Agrāk viņu nevarēja pierunāt pa bumbu uzspert, bet tagad viņa vēlas spēlēt tenisu!

Vēl man jaunatklājums – ja normāli, smalki un ”ar baltiem cimdiem apstrādā”, var panākt, ka viņa ilgāk ar sevi pastrādā, ilgāk panūjo. Es māku tā viltīgi,” savu Daci motivēt iemācījies Maigonis.

Viņš sapratis arī, kāda ir veiksmīgu attiecību formula. “Ir jāļauj otram cilvēkam elpot – nedrīkst apspiest viņa emocijas, gribu un vēlmes. Mums vajadzēja atbēgt uz šejieni, lai Dace saprastu, ka pietiek bubināt.

Es teiktu, ka mūsu attiecībām ir piešķilta jauna dzirksts,” priecīgs Maigonis. Jautāts, vai Evija Skulte no sirds laukā un Dace ir viņa vienīgā mīļotā, Maigonis gardi atsmej – Evija jau nekad nav bijusi viņa mīļākā!

”Tā diena, kas ir pirms 20 gadiem, emocionālā ziņā varbūt ir spilgtāka, taču realitāte ir realitāte. Bērnībā biju vēl kaut kur iemīlējies – tās ir vēl spilgtākas jūtas.

Vienkārši cilvēks no bērnības emocijas atceras spilgtāk. Bet par kādām jūtām tur var būt runa? Nē, Dace ir mana īstā, par to esmu drošs.

Pēc šova jūtos kā no jauna piedzimis, bet ar savu dzīves pieredzi, kas beidzot salikta pa plauktiņiem,” rezumē Maigonis.

TOP komentāri

 • Elza
  0 0 0

  Elza

  Dace , atveriet acis! Vai tiešām Jums vajag to izmantotāju uzturēt?
 • aha
  0 0 0

  aha

  bla bla bla... tās putas uz šampiņa ātri izvadēsies... īsti veči nemuld, bet dara!
 • doremi
  0 0 0

  doremi

  CILVEKU NEIZMANINIT --- kakim ja bil takim ostanusj ...un beidziet pekstiņus te melst ..43 gadi un mainiisies ? dacei atkal būs japieskanojas kā vijoles stīgai ...bet vispār vinam būtu gan jāmainās ,pietiek to pusišeli laist zolīdai kundzei blakus :))

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl