28 komentāri

Par absolūtu sensāciju ”Patiesības spogulī” kļuva 21 gadu vecā Laura Amola, kura šovā ieradās, svērdama 113 kilogramus. Sarunā ar Skaties.lv Laura atklāj, ka veselības problēmu dēļ šobrīd ar tievēšanu sanāk iepauzēt, taču viņa sola drīzumā atkal turpināt vājēšanu ar vēl lielāku vērienu.

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Laura, uz ”Patiesības spoguli” abi ar Mārtiņu devušies, lai tiktu galā ar nebeidzamajiem strīdiem.

”Gada un divu mēnešu laikā divas reizes bijām izšķīrušies. Kad pieteicāmies šovam, jau otro nedēļu dzīvojām atsevišķi,” Skaties.lv atklāj Laura.

Foto: Lauras un Mārtiņa skaistā mīlestība

Problēmas attiecībās sākušās tad, kad Mārtiņš sācis pārāk dzīvot uz Lauras rēķina. “Pagājušajā vasarā sākām dzīvot Bauskā, es viena pati uzturēju dzīvokli, pirku pārtiku, kamēr Mārtiņš meklēja darbu. Ar to arī sākās strīds.

Es, sieviete, uzturēju ģimeni, lai arī jābūt otrādāk,” tā Laura.

Tieši viņa pieteikusi abus šovam un nostādījusi Mārtiņu fakta priekšā – ejam! Puisis piekritis iet attiecību uzlabošanas vārdā, taču viņu mazliet satraucis tievēšanas moments – Mārtiņam patīk formīgas meitenes, un Lauras augums jau tā licies ideāls.

Laura

”Es viņam jau tāpat likos skaista,” koķeti smaida Laura, “Mārtiņš man teica tā – labi, tievē, bet tā, lai manas mīļākās vietas saglabājas. Nu, bet tieši tās vietas pazuda.”

Dalība projektā pilnīgi mainījusi abu dzīves uzskatus, attiecības un attieksmi katram pret sevi.

“Tagad ēdam veselīgi, varbūt divreiz mēnesī atļaujos čipsu paku, kolu gandrīz vispār vairs nedzeru. Diemžēl svaru šobrīd neizdodas vairāk nomest, jo sākās veselības problēmas – vairogdziedzeris niķojas.

Bet esmu nobriedusi, tiklīdz savedīšu to kārtībā, turpināt iesākto,” apņēmības pilna ir Laura.

Viņa uzsver, ka nekādā gadījumā tā vienkārši nepalaidīs vējā šovā iegūtās zināšanas.

Vai tu jau redzēji sēriju? Noskaties šeit!

“”Patiesības spogulis” man riktīgi iedeva pa biksēm. Tikai tagad apjēdzu, kādā postā es sevi grūdu. Vairs negrūdīšu sevi tajā postā.

Savedīšu veselību kārtībā un pierādīšu, ka varu nomest visus savus liekos kilogramus, kuru kopā ir 37. No kuriem jau 7,9 pazaudēti.

Neapstāšos līdz brīdim, kamēr mans svars nesasniegs 70 līdz 75 kilogramus,” apņēmības pilna ir Laura.

Šovā abi guvuši arī nozīmīgas atklāsmes par attiecībām un atrisinājuši problēmas. ”Sapratu, ka es par daudz stresoju, par daudz bez iemesla bļauju. Sapratām, ka jārisina problēmas nevis bļaujot, bet izrunājoties.

Tagad, ja es sāku atkal bļaut, Mārtiņš uzreiz saka – nomierinies, zaķīti, apsēdies, parunāsim. Esam atraduši kompromisu. Ja godīgi, es neticēju, ka šovs var izglābt attiecības,” jūsmo Laura.

Par kāzu rīkošanu pagaidām nedomā. “Negribam sasteigt, viss notiks pakāpeniski. Kāzas ir plānā, bet ne tuvākajā laikā,” tā Laura.

Video: sērijas baisākais brīdis

Foto: mīļā pārīša gaitas šovā

TOP komentāri

 • šausmas
  +24 +24 0

  šausmas

  Briesmīgs pāris. viens otru papildina. Meitene nobarojas un pie tā vaino citu. Ja deva savam puisim visu veselīgo, zupu, tad kādēļ pati to neēda, bet gāja uz Mcdonaldu.... Tās ir atrunas. Un puisis ir vēl briesmīgāks. Ja drauzene vēlas notievēt, tad kādāļ deguna priekšā jābaksta pelmeņi. Ta ir necieņa pret savu meiteni. Pārim tika dota iespēja sportot, bet viņi slinko... Kauns. Vispār kopumā, pāris ar zemu intelekta līmeni... un tur arī ir rezultāts, jeb precīzāk nav rezultāta.
 • Līga
  +20 +20 0

  Līga

  1.lieta, ko Laurai būtu jādara: jāpamet tā sūdu čupiņa, ko viņa sauc par savu puisi.
 • Alīna
  +21 +20 -1

  Alīna

  Izniekoja "Vitalitātes akadēmiju" pa visiem 100 :( !!!
  Ļoti žēl :(
  Meitenei sirsniņa ir laba, bet nesaprotu ar kuru galu viņa domā :( Bāc, 21 gads :O izskatās uz 40. Viņa tiešām tā turpinot aizies jauna. Laura, ja Tu šo lasi, lūdzu domā par sevi, domā, ka Tev vēl pasaulē jālaiž bērni, Tu to nespēsi, ja būsi 110 kilogramīgs gaļas gabals! Tu neesi garāka par 1,60m, Tavam svaram labākajā gadījumā jābūt 60kg, bet Tev ir gandrīz divreiz vairāk! Atjēdzies, meitene! Tu esi jauka, bet esi nedaudz apmaldījusies :(

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl