”Pašapmierināšanos varu rādīt kad, kā un kam vēlos.” Mīlas šova Dana par erotiskā satura veidošanu

Šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” spilgtā dalībniece Dana ikdienā nodarbojas ar erotiskā satura radīšanu. Sieviete par naudu piedāvā apskatīt savus kailfoto, kā arī seksuāla rakstura video materiālus. Dana atklāj pikantās nodarbošanās aizkulises, kā arī aicina apkārtējos atdalīt nodarbošanos no viņas personības.

Atpakaļ uz rakstu

22 komentāri

 • Emīls

  Emīls

  Kapēc neviens neliek plikas bildes kur ir vēža un video kur ir latviski. Kāpēc nav vietas kur var sarakstīties ar seksīgā sievietēm.
 • Psssssss

  Psssssss

  Man principā ir vienalga, kā kurš naudu pelna, bet nu šī ir pārcentusies ar attaisnošanos padarot sava ķermeņa tirgošanu un slinkumu normālu darbu darīt par nez ko smalku. Parasta pornogrāfija, bet nu iztaisās par nez kādu mākslinieci. :D :D Ar tādām lietām nevajadzētu lepoties, bet šī tik lepni stāsta.
 • Kuilis

  Kuilis

  Lai tik apmierina savu vāveri,tādas lietas daudzas un daudzi dara tik ne vieniem skaļi nestāsta un sevi nereklamē. Ja patīkas lai tik laiž nost.
 • dullais janka

  dullais janka

  te vienai otrai skauz pasam .pasam pat suns neskatas virsu tapec tie negativie komenti
  • jankai

   jankai

   Par ko skaust? Par to, ka pīzdu neizrādu? Ja padauzai vēlāk sadzims bērneļi (ceru, ka bērnu nebūs), bērnudārza, skolas bērnu vēcāki, bērni, varēs uzjautrināties par padauzas sīkaļas mātītes perversiju deminstrācijām? Brīnišķīgi!
   Bet, ja nopietni, tādas vajadzētu sterilizēt, lai nevairojas un nedara kaunu savām atvasēm!
  • Keita

   Keita

   Man, piemēram, neskauž viņas izskats. Diezgan apaļīga meitene ar zemo šasiju un palielu degunu. Tādu meiteņu ir daudz. Latvijas standarts. Acīmredzot dullais janka dzīvo kaut kādos laukos un iziet ārā tikai govis izslaukt, ja uzskata, ka šī meitene ir baigā supermodele.
 • 150cm strupulīte

  150cm strupulīte

  Interesanti vienkārši, vai sievietes māte, omamma arī demonstrē savu pīzdu un bāž tur plastmasas daiktus videokameras priekšā? Un tētis ar opapu to visu dara videokameru priekšā ar savu pēcpusi? Kā tur ir? Varbūt tāpēc lepojas ar tādu atvasi, kura nav spējīga ne izglītoties , ne strādāt cienijamu darbu?
 • 150cm strupulīte

  150cm strupulīte

  Ja cilvēciņš ir tik attīstīts, ka pa samaksu demonstrē savu pīzdu, tā ir prostitūcija. Žēl, padzīvojušās sievietes , ka māte un tēvs nav meitai ne grama tikumības un saprātiņa ielikuši!
 • Jozefs
 • Osis

  Osis

  Mums ir de.okratiska valsts un ja cilveks brivi izpauzas neparkapjot likumis neka nosodama butu komonismis tad zini visi riet7 viena balsi un klacas sistu izkatu pieversiet uzmanibu savai dzivei
 • Osis

  Osis

  Vorši ka cilveks atklati runa un izpauzas kapec atklatiba butu janosoda reti var sastapt skaistu atklatu sievieti bez liekiem ko.pleksiem malace man proeks par tevi..
  • Beta

   Beta

   Tu tiešām gribētu, lai tava sieva rādītu pliku p**** vīriešiem par naudu? Tu, piemēram, gribētu tādu sievieti precēt? Tu savai meitai arī teiktu - malace, ka bez kompleksiem? Ticu, ka tad tu citu dziesmiņu dziedātu. :D
 • Edgars

  Edgars

  Paldies Dievam šitā pamuļķe nav mana draudzene!!! Citādi no kauna nomirtu. Katru dienu kājeles virina tik izliek publiskai apskatei. Gudra sieviete sevi ciena un savu privātumu atstāj pie sevis!!! Bet nu šitā mozilla visu par sevi pateikusi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!