4 komentāri
PĀRSTEIGUMS! Ir vēl pieci šovmeņi! ”Īstajiem večiem” pretī stāsies Skaties.lv spēka mitriķi
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Nedēļas sākumā Skaties.lv atklāja piecus vīrus, kuri šosezon cīnīsies paši ar sevi un savu lieko svaru šovā ”Īstie veči”. Uzmanību, mums ir vēl pieci raženi brašuļi, kuri gatavi izaicinājumam! Pretī ”Īsto veču” komandai stāsies un tievēt izaicinās ”Skaties, veči!”.

Šogad tika saņemts īpaši daudz pieteikumu no vīriešiem, kuri gribēja mainīt savu dzīvi tievēšanas  šovā. Tādēļ izaicinājumu pieņem kopā 10 vīri!

Vienas komandas gaitām tāpat kā iepriekš varēs sekot līdzi TV3 raidījumā, bet otras komanda – ”Skaties, veči!” taisīs šovu Skaties.lv.

Šova finālā ”Īstie veči” tiksies aci pret aci ar ”Skaties, veči!” ”Kluba” organizētajās ”Piedzīvojuma sacensībās”. Kuri būs labāki?

Iepazīsties! ”Skaties, veči!”:

Jānis Lapsiņš (32)

Foto: Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

”Daudz sava laika atdodu darbam un mūsu motokrosa komandai. Tādēļ man nepaliek laika sev. Skatījos uz iepriekšējo sezonu ar smaidu, jo jautra atmosfēra,” tā sevi spēlei piesaka atraktīvais Lapsiņš. Viena no viņa dzīves kaislībām ir majonēze. Vai izdosies izturēt bez šā garduma? To mēs redzēsim!

Mārtiņš Mieriņš (33)

Foto: Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Mārtiņu šovam pieteikuši draugi. Kā uzsvēruši šie labvēļi, ” katru reizi, skatoties raidījumu, nāk viņš galvā, ko tur gari rakstīt”. Puisis dzīvo Cēsīs, un mēļo, ka, lai tikai paspētu uz treniņiem, viņš gatavs ik dienas kājām skriet uz Rīgu. Skaties.lv pārbaudīs!

Kristaps Sapals (35)

Foto: Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

”Esmu īsts vecis – nodarbojos ar autosportu-driftu, pieder autoserviss un ļoti garšo alus. Vēlos uzlabot savu fizisko formu, bet diemžēl paša spēkiem tas vēl nav izdevies,” neslēpj Sapals. Lai arī attēlā viņš ir bruņojies ar kūku, šis puisis Skaties.lv uzreiz paziņoja, ka gatavs vairākas nedēļas kaut badoties, bet uzvara šovā būs viņējā! Met nost to kūku, Kristap, laiks sevi pierādīt!

Ģirts Ornicāns (33)

Foto: Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

”Esmu vīrietis Jēzus vecumā, bet ne svarā. Un man viss garšo. Sveru 117 kg – divas reizes vairāk nekā manai draudzenei un meitai kopā! Vēlos kāzu dienā vismaz fotografējoties elpot. Šis šovs būtu lielisks spēriens pa pakaļu, lai saņemtos, jo vienam nesanāk,” Skaties.lv, piesakoties tievēt, sūrojas Ģirts.

Kārlis Sniedze (28)

Foto: Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

”Gribu iepriecināt sieviņu un uzlabot pašsajūtu. 110 kg ir nedaudz par daudz,” spriež Kārlis.

Skaties.lv brīdina – mūsu piecinieks ir ne tikai ļoti lustīgs un humora pilns – ”Skaties, veči!” gatavi upurēt visas pasaules majonēzi un frī kartupeļus, lai pierādītu, ka ir labāki par TV3 ”Īstajiem večiem”!

Kā tas beigsies? To redzēsim rudenī!

Lai puto minerālūdens un smaržo sviedri – lielā tievēšanas cīņa ir sākusies!

OTRU VĪRU KOMANDU APSKATI ŠEIT!

Esi gatavs – ”Īstie veči” otrā sezona no 14. augusta pirmdienās plkst. 21.00 kanālos TV3 un TVPlay!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl