Noslēgusies seriāla un kriminālās komēdijas ”Uzticības persona” filmēšana

0 Komentāru
Noslēgusies seriāla un kriminālās komēdijas ”Uzticības persona” filmēšana
PUBLICITĀTES FOTO

Septembrī noslēgusies Jura Podnieka studijas producētā jaunā režisora Jurija Skorobogatova kriminālās komēdijas un seriāla ”Uzticības persona” filmēšana, kas jau decembrī būs ekskluzīvi skatāmi nākamās paaudzes televīzijā Go3, savukārt 2022. gada sākumā filma pirmizrādi piedzīvos kinoteātros visā Latvijā un Go3. Stāsts vēstīs par pieredzējušu nodokļu optimizācijas speciālistu, kura darbā negaidīti problēmas sagādā kāda bezpajumtniece, uz kuras vārda ir atvērts uzņēmuma konts.

Pēc saspringta filmēšanas perioda seriāls un filma ”Uzticības persona” ir veiksmīgi nofilmēts.

“Filmēšana bija aizraujoša un izaicinājumu pilna gan lokāciju ģeogrāfiskā vēriena, gan izvirzīto radošo uzdevumu dēļ. Man šķiet, filmēšanas laiks Līvānos ir iespiedies visu sirdīs kā visizaicinošākais. Vairākas dienas filmējot pamestā lauku mājā, negaisa laikā, kur caur dubļu laukiem mūs transportēja vietējais traktors bija visnotaļ kolorīta pieredze. Savukārt, sirsnība un pretimnākšana, ko saņēmām no vietējajiem iedzīvotājiem, ļāva mums pārdzīvot gan dubļus, gan lietavas un uzfilmēt lielisku materiālu.”

”Esmu ļoti gandarīta par visu filmēšanas procesu kopumā un man ir liels prieks par to, ka grupas kopējais gars un attieksme bija ļoti pozitīvi. Lielu gandarījumu sagādāja arī mūsu fantastiskie aktieri, kuri filmēšanas gaitā bija ļoti iemīlējuši savus varoņus, kas ļāva mums uzfilmēt tiešām labu un interesantu materiālu. To tagad steidzam montēt.” vēsta producente Antra Cilinska par projektu.

Jurijs Skorobogatovs: “Bija ļoti patīkami apzināties, ka blakus strādā patiesi daudz jauno profesionāļu, kuri no visas sirds vēlas radīt kaut ko vērtīgu. Man bija liels pagodinājums pavadīt šo saspringto filmēšanas periodu kopā ar brīnišķīgu komandu un lieliskiem aktieriem no dažādiem Latvijas reģioniem. Atzīšos, pa naktīm guļot es vēl dažubrīd turpinu filmēt, bet mans plāns tuvākajām dienām ir pārinstalēt apziņu montāžai.”

Seriāls pirmizrādi piedzīvos nākamās paaudzes televīzijā Go3 šī gada decembrī, savukārt filma ir gaidāma 2022. gada sākumā.

”Mūsu skatītāji ļoti novērtē kvalitatīvu vietējo saturu, tāpēc mēs turpinām iesākto ceļu un piedāvājam aizvien jaunus un ekskluzīvus seriālus un filmas. Jura Podnieka studijas piedāvātais scenārijs mūs uzreiz uzrunāja, jo tēma ir Latvijā joprojām aktuāla, bet seriāla žanrs – kriminālā komēdija – ir jau iepriekš pierādījis savu popularitāti mūsu skatītāju vidū un es esmu pārliecināts, ka šis projekts nebūs izņēmums,” dalās nākamās paaudzes televīzijas Go3 mārketinga vadītājs Ivars Lubāns.

Galvenās lomas seriālā un filmā atveidos Jurijs Djakonovs, Marija Linarte, Egons Dombrovskis, Kaspars Gods, Mārcis Lācis, Zane Aļļēna.

Par projekta vizuālo risinājumu rūpējās operators Aigars Sērmukšs, mākslinieks Kārlis Balodis, kostīmu māksliniece Anastasija Golubeva, grima speciāliste Ilona Zariņa un citi pieredzējuši kino profesionāļi. Kā scenārija konsultants projektam tika Oskars Rupenheits, filmas ”Kriminālās ekselences fonds” režisors un scenārija autors.

Projektu producē Jura Podnieka studija – godalgota filmu un multimediālo risinājumu producēšanas kompānija ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi. Jaunais režisors Jurijs Skorobogatovs kino izglītību ir ieguvis Nacionālajā Filmu skolā un, sevi jau apliecinājis, veidojot gan diplomdarba filmu ”Skrūvgriezis”, gan vēl citas īsfilmas. Šī ir viņa pilnmetrāžas spēlfilmas debija

0 Komentāru