Neatkarīgi no neveiksmēm randiņos mīlas šova Jekaterina nezaudē cerību

11 komentāri
Neatkarīgi no neveiksmēm randiņos mīlas šova Jekaterina nezaudē cerību

Šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” 13 raidījumā iepazinām ķīmiķi Jekaterinu, kuras ”aklais randiņš” izrādījās neveiksmīgs. Neskatoties uz visu, Jekaterina tic mīlestībai un gaida savu īsto.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Jekaterina paziņo, ka piedalījusies šovā, jo domājusi, ka, iespējams, izdosies atrast to, ko viņa meklē.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Sieviete uzskata, ka šova eksperti nepiemeklēja viņai atbilstošu vīrieti – vecums nav bijis īstais, un piedevām puisis vēl strādā ārzemēs.

”Man negribētos braukt prom no Latvijas un arī savu otro pusīti vēlētos redzēt biežāk nekā pāris reizes gadā,” tā Jekaterina.

Neskatoties uz to, šova dalībniece Henrijam teica JĀ, viņu motivējis tas, ka bijušas nedaudz kopīgas intereses un sarunu tēmas. Arī Henriju sieviete uzskata par simpātisku.

Šovā Henrijs izteicās, ka ar Jekaterinu var sarakstīties sociālajos tīklos un turpināt uzturēt kontaktus, bet tas nenotiek, dalībnieki nesazinās.

”Es sevi dēvēju par brīvu sievieti. Daudz kas, nav sanācis kā gribētos. Ejot uz randiņiem un piedzīvojot neveiksmi – nokaras rokas, bet nelielu cerību nekad nezaudēju,” atklāti pastāsta Jekaterina.

Šova dalībniece tic mīlestībai, kā nekā uz pasaules ir daudzi cilvēki, kuri ir kopā un laimīgi.

Salauztu sirdi dāma dziedē pavisam vienkārši – ļaujoties sarunai ar kādu no draugiem.

”Parasti iepazīstos internetā. Mani attiecībām piesaista uzmanība, kuru man velta, kopīgas intereses un laba saruna. Nevēlos, lai man melotu,” ideālās attiecības noraksturo šova dalībniece.

Jekaterinai ir daudz dažādu hobiju un viņa domā, ka ir svarīgi, lai vīrietim patīk darīt to pašu, ko dara viņa, tad kopā būs labi.