6 komentāri

Oktobra sākumā raidījuma Cepiens ietvaros fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs atļāvās skarbi kritizēt savas fanes, publiski nosaucot par ne visai glītām un ar draugiem izbrāķējot viņu gatavotās vakariņas. Meitenes neapmulsa, bet izlēma vēlreiz pierādīt savu gatavot prasmi, uzaicinot ciemos Sokolovu, viņa draugus, šova vadītāju Jāni Jenzi un Skaties.lv.

”Nekādas skaistuma karalienes nav, bet tas arī ir labi, tāpēc, ka mums ir reāla iespēja, ka viņas kaut ko garšīgi pagatavos. Jo parasti tās skaistākās nav labas pavāres,” savos novērojumos oktobra sākumā kameras priekšā dalījās fotogrāfs.

Taču arī vakariņas fotogrāfam negāja pie sirds. Tā kā Sokolova mājās nebija cepeškrāsns, ne Daces uzkodas, ne Precētie pret brīvajiem pirmās sezonas zvaigznes Līgas gatavotā kūka neizdevās tā, kā vajadzēja.

Sokolovs, kurš gan viešņas nebija brīdinājis par aprīkojuma trūkumu virtuvē, kopā ar draugiem pamatīgi nokritizēja pavāres – kūka esot ”feils” un vienam no Sokolova draugiem no šā ēdiena pat kļuvis slikti.

FOTO

Māsas Dace un Līga pēc šīs publiskās izgāšanās neapmulsa. Oktobra izskaņā viņas nosūtīja Sokolovam uzaicinājumu uz vēl vienām vakariņām, šoreiz Daces mājās. Ciemos tika aicināts arī šova vadītājs Jenzis un Skaties.lv, lai visu iemūžinātu video.

“Gribēju izpildīt visu, kā tam vajadzēja būt,” Skaties.lv atklāja Līga.

Kā Skaties.lv atzina dāmas, viņu priekšstats par Sokolovu, noskatoties, kā mākslinieks iznesies aizkadrā, visai krasi mainījies.

Viņas neesot apvainojušās, taču vēlas pierādīt, ka Sokolovam nebija taisnība – viņas ir lieliskas pavāres, problēma bija tā, ka Sokolova mājās vienkārši nebija ne cepeškrāsns, ne normālas plīts, kur gatavot.

Kā atzinās Dace, kurā Sokolovs uzreiz saskatīja četrdesmitgadnieci, kura vēlas savaldzināt fotomākslinieku, viņa priecājas par to, ka fotogrāfs novērtējis Daces spīdošās acis un saposto ārieni, taču atzinās, ka pozēt viņam vairs nevēlētos.

“Viņš ir atstājis ne tādu iespaidu. Saprotiet, mēs aizgājām pie viņa ciemos, mēs viņam gatavojām, cenšoties iztikt ar to aprīkojumu, kas bija, bet…” tā Dace. Meitenes gan uzsver, ka tagad, gaidot ciemos Sokolovu, netur sevī nekādu aizvainojumu par viņa izteikumiem, bet cer uz jauku vakaru.

“Man likās, ka būtu forši, ja visi sanāktu un mēs pagatavotu ēdienu tādu, kādam tam jābūt,” uzsver Līga.

Lai arī Sokolovs Cepiena noslēgumā izteica vēlmi nobaudīt Līgas kūkas “pareizo” versiju, bet Jenzis, saņemot ielūgumu, māsām apstiprinājis savu ierašanos, brīdī, kad vakariņas tiek celtas galdā, situācija ir visai nelāga – neviens ciemiņš tā arī nezvana pie durvīm.

VIDEO

Kā notikumi risināsies turpmāk un vai kāds no viesiem ieradīsies uz māsu rūpīgi gatavotajām vakariņām, jau pavisam drīz varēs vērot Skaties.lv.

TOP komentāri

 • Nezinu, nezinu
  +4 +4 0

  Nezinu, nezinu

  Pēc tā visa, ko viņš tur toreiz sarunāja, vēl aicināt ciemos??? Ja nu vienīgi, lai to torti sejā iemestu.
 • Lote
  +2 +2 0

  Lote

  Kā vispār vēl var gribēt viņu aicināt ciemos pēc visām tām izdarībām? Varbūt vēl atnāks ar to visu draudziņu - jocīgo treneri?
 • Pēteronkuls
  +1 +1 0

  Pēteronkuls

  Es noteikti aizietu pie tādām beibēm, bet deru, ka tas jampampiņš nobīsies un neatnāks

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl