Murgs ir beidzies! Dzērumu pāris laimīgi atgriezies Latvijā
Skaties.lv

Pagājušajā nedēļā visi ”Patiesības spoguļa” fani juta līdzi jaukajam pārim Mārtiņam un Laurai. Jaunieši cerību pilni devās peļņā uz Nīderlandi, taču galu galā palika, jūtoties apkrāpti un bez graša kabatā. Abi bija spiesti lūgt tautiešu atbalstu, lai atgrieztos mājās, un nu pāris Skaties.lv ziņo par laimīgu atgriešanos.

“Esam veiksmīgi nokļuvuši mājās un jau otro dienu esam Rīgā,” Skaties.lv priecīgus jaunumus atklāj Laura. Neko vairāk pāris nevēlas komentēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc pārdzīvotā murga abi vēlas atpūsties, lai pēc tam meklētu darbu tepat Latvijā. Kā iepriekš Skaties.lv jau uzsvēra Laura, labāk lēnā garā, bet nebojājot veselību, sapelnīt naudu kāzām dzimtenē, nekā rauties ārzemēs, sabojājot veselību.

Kas tik baiss abus sagaidīja Nīderlandē? Lasi šeit!

Foto: skaistais pāris

Skaties.lv jau rakstīja, ka Laura un Mārtiņš devās uz Nīderlandi cerībā sapelnīt kāzām. Diemžēl nonākot galamērķī izrādījies, ka Mārtiņam darba tur nav, bet Laurai vienīgā iespēja ir strādāt nogurdinošās naktsmaiņās.

Abiem nebija pat naudas atpakaļceļam. Taču līdzcilvēku atbalsts palīdzējis nokļūt atpakaļ Latvijā. Nenovērtējamu palīdzību sniegusi arī kāda lasītāja, piedāvājot pārim naktsmājas pēdējā grūtajā naktī.

Pēdējā naktī abi gandrīz palika uz ielas! Lasi šeit!

Foto: pāris šovā

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl