”Mums diezgan labi saskan!” Vai mīlas šova jaunajā sezonā jau izveidojies pāris?

3 komentāri
”Mums diezgan labi saskan!” Vai mīlas šova jaunajā sezonā jau izveidojies pāris?

15. februāra vakarā varējām vērot šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” otrās sezonas pirmo raidījumu. Aklajā randiņā devās trīs pāri, kuri cerēja beidzot iemīlēties un nodibināt ģimenes. Neiztika bez “mīlas radio” jautājumiem, kā arī attiecību pētnieces Ingas Bērziņas komentāriem.

Mīlestību otrās sezonas pirmajā raidījumā centās atrast 29 gadus vecais Elgars un 29 gadus vecā Rūta, 27 gadus vecais Kaspars un 28 gadus vecā Katrīne, kā arī 21 gada vecā Leina un 21 gada vecais Gints.

Mīlas šovs atgriežas! Eldars un Rūta atklāti paziņo, kad pēdējo reizi baudījuši gultas priekus

Elgars un Gints dāmas iepriecināja ar ziediem, toties Kaspars uzskata, ka ziedu dāvināšana randiņos ir banāla.

”Mīlas radio” pārsteidza dalībniekus ar dažādiem jautājumiem. Tika apspriesta gan atturēšanās no seksa, gan nosaukts, kad pēdējo reizi baudīti gultas prieki un analizēts, kāpēc nav izdevies satikt otro pusīti.

Mīlestības meklētāji saņēma uzdevumus – dziedāt, uzņemt ”Tik Tok” video, dejot ceļmalā, un celt sniegavīru. Uzdevumi tiek piemeklēti ar mērķi satuvināt dalībniekus, padarīt atmosfēru automašīnā brīvāku.

Nokļūstot galapunktā, pāriem bija jāizvēlas turpināt randiņus vai tomēr – NĒ.

Pirmajiem sava izvēle bija jāveic Kasparam un Katrīnei. Sportiskie jaunieši viens otram teica – JĀ.

”Kāpēc gan nē? Esam vērši, mums diezgan labi saskan. Esmu iemācījusies nevērtēt cilvēkus. Gan jau var būt interesanti ar jebkuru cilvēku,” tā Katrīne.

Kaspars šova partneri dēvē par interesantu, saprot, ka viņi ir uz viena ”viļņa”, tāpēc ir viegli komunicēt.

Drīz vien lēmums bija jāpieņem arī Elgaram un Rūtai, tā kā pa ceļam nebija kašķu, nesaprašanos, tad jaunieši viens otram teica – JĀ.

”Esmu gatava turpināt. Pāragri spriest par kādām simpātijām, bet vēlos iepazīt Elgaru tuvāk, lai saprastu – ir lemts vai nē,” izvēli skaidro Rūta.

Leina un Gints savu randiņu turpinās arī raidījuma ”Nākamā pietura: Mīlestība” otrajā sērijā, kuru varēsim vērot jau pēc nedēļas – 22. februārī.