Mīlas šova Mareks nesaprot, kāpēc viņam nav bērnu un mīļotās sievietes. Vīrietis aizdomājas par lāstu

Šova “Nākamā pietura: Mīlestība” dalībnieks Mareks lielu dzīves daļu ir pavadījis, apceļojot pasauli un mācoties jaunas lietas. Vīrietis nesaprot, kāpēc viņam neveicas mīlestībā un pat aizdomājas, vai nav nolādēts. Tieši īstās sievietes satikšana liku ceļotājam apstāties, nostabilizēties un veidot ģimeni.

Atpakaļ uz rakstu

183 komentāri

 • Jānis Janis

  Jānis Janis

  Tev jāmaina domāšana! Neviena sieviete nav vīrieša vizītkarte, atlaižu vai kāda cita karte. Sieviete ir dvēsele, kura ir jāizprot, jāsajūt un jāciena, nevis skaista miesa, ar kuru Tu varēsi izrādīties citiem un lepoties. Ja Tu spēsi uzrunāt sievietes dvēseli, viņa būs ar Tevi līdz mūža galam un sekos Tev, kur vien Tu pats dosies! Viņas dvēsele dziedās, viņa staros un smaidīs līdzās Tev, un viņa būs Tev visskaistākā sieviete uz pasaules! Attiecības, kuru pamatā ir divu dvēseļu, divu būtību mīlestība, izies cauri visam un pastāvēs! Fiziska simpātija šodien ir, bet rīt vairs var nebūt. Mēs nogurstam, slimojam, novecojam, un mūsu ārējais izskats mainās. Toties, ja jums būs patiesa, dziļa dvēseles mīlestība, tad arī 80 gados Tu pateiksi sievai: "Tu man esi burvīga, dārgā!", un viņa zinās, ka Tu neliekuļo ne mirkli, jo runā par viņu pašu, par viņas dvēseli, nevis par ārējo, laicīgo dvēseles mājokli.
  • Dritvai

   Dritvai

   Jā, normāls cilvēks ar normālu pašvērtējumu izvēlas partneri sev, savai dvēselei, nevis izrādīšanai draugiem. Bet ko darīt cilvēkam ar zemu pašvērtējumu, no citu viedokļiem atkarīgam, kurš paniski baidās, ko draugi, ko citi padomās? Ka kāds pateiks, ka viņš ir neveiksminieks, kurš neko labāku nevar atrast. Utt. Tādam diemžēl der tikai supermodele. Un viņš nekad nemeklēs dvēseles radinieku.
 • Kristine Kazaka

  Kristine Kazaka

  Marek-iepazisimies 🙂 Sovu vispar neskatos nezinu tadu jo nedzivoju LV. Izlasiju rakstu! Patika frazes ka-attiecibas ir divvirzienu cels-piekritu! Emocionala intelegence tiesam butu japasniedz skolas-tad katrs spetu izprast sevi un citus. Un, ja, katram passam ar sevi ir jabut OK, lai ar citiem butu OK. Attiecibas biezi izjuk del ta ka ir kaut kas ko mes gaidam no otra cilveka un tas nenotiek. Biezi tas ir tas ko mes pasi sevi nevaram piepildit, gaidam ka otrs iedos. Patik ari ka tas ka japrot but spontanam jebkuras dzives situacijas! Tas ir interesanti! Dazadiba-nelauj nomirt dzivibai starp cilvekiem! Super! Personigi lasot, pirma doma-kaukur bijusi vilsanas attiecibas kautkada dzives posma. Lai mes saprastu ko mums vajag, ir janotiek sai te ,, vilsanas.,, Esmu teikusi-lai attiecibas butu harmonija-abiem ir jaskatas viena virziena, jagrib viens un tas pats! Ir sievietes kam looti patiktu darit vissu ko, baudit dzivi, but spontanai, un jo nobriedusaki mes essam jo mazak ir vajadziga si te ,,makarona,, karinasana! Protams romantika, uzmaniba, milestiba un rupes ir nepieciesams attiecibas jo savadak sanak ka ir tikkai draudziba, vai-friends with benefits 🙂 Bez ta ko raksta sova un runajussi cilveki kas tevi pazist un ko essi nolemis pats-ka ir uzlikts lasts-man radas jautajums-kas tev Marek liekas varetu but par iemesliem kadel vel nav izveidojusas nopietnas attiecibas?
  • Ilze Lasmane Ex Ozoliņa

   Ilze Lasmane Ex Ozoliņa

   Kristine Kazaka tieši tā, ir vērts iepazīties. Mareku zinu jau vairāk kā 10gadus, līdzvērtīgai sievietei viņš būs īstais. 👍
  • Kristine Kazaka

   Kristine Kazaka

   Ilze Lasmane Ex Ozoliņa Turesim ikskus, lai nu izdodas. Vissam savs laiks ❤️
 • Laura Veronica

  Laura Veronica

  Tā meitene bija gatava labāk aizrīties un nosprāgt nekā turpināt randiņu ar viņu😄
  Joks protams
  • Artūrs Iļušins

   Artūrs Iļušins

   Laura Veronica normals dzeks , labs nāk ar gaidīšanu 🐒
 • Laura Dembovska
 • Evija Veide
 • Peteris Berzs
 • Emils Martinsons
 • Oskars Rudzitis

  Oskars Rudzitis

  Vienā vārdā,Mīkstais.būtu normāls vecis,sen jau būtu gan ģimene,gan viss pārējais.ja vienīgā interese vazāties pa pasauli apkārt,tad par ko brīnīties.
  • O-sītis

   O-sītis

   Normālam vecim i bez ģimenes ir labi un pietiek gan darba, gan sieviešu. Ja nevari dabūt savādāk - tad tik meklē vienu, kas apmaiņā pret precībām dos pajēlu seksu reizi divās nedēļās.
  • Gita

   Gita

   Normāls vecis domā arī par nākotni. Jā - kamēr jauns, skaists, ir tusiņi, ceļojumi, draugi. Bet kad paliks 60 un visi draugi būs pansionātos, mugura sāpēs, ne uz vienu nestāvēs, tad ģimene un mazbērnu bariņš būs vienīgais prieks. Bet to ģimenes pavardu jāveido jau tagad.
 • Anna Strelkova

  Anna Strelkova

  Kad latviesi sapratis ka viniem jabeidz bazties televizija 🤦🏼‍♀️ tie jusu sovi, seriali... 🚽🚽🚽
 • Valdis Dadeiks

  Valdis Dadeiks

  I dīvs liets, kūrs nepārprotam parād to, ka Mareks i viens. Kurš jampampiš a lāb uzvalk skrien pa jūr? Nu nopietn. Un kurš sapņo sāv mīļoto vest uz Sibīrij? "Mīļā, aizbrauks uz Irkutsks apgabal un pavadīs tur romantisk nedēļs nogal, pastaigās pa mēž, nosals līdz nāvei un cits skaists liets!" Nu, protams, kāds skuķs gribēt, bet tās parast a ģenitālijām glezno.
  • Dagnis Dadeiks

   Dagnis Dadeiks

   Valdis Dadeiks a varbūt Viš viņ grib sildit dien un nakt, nakt un dien 🤷‍♂️ tur tā būs baiga romantik 🤦‍♂️😂

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!