Mīlas šovā iepazītais mežstrādnieks Raitis atmetis smēķēšanu un pievērsies sportam

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

7 komentāri
Mīlas šovā iepazītais mežstrādnieks Raitis atmetis smēķēšanu un pievērsies sportam
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Viens no spilgtākajiem šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” randiņiem bija četru bērnu mammas un mežstrādnieka Raita tikšanās. Pāris baudīja atpūtu limuzīnā, malkoja šampanieti un pat skūpstījās. Mežstrādnieks joprojām nav atradis otro pusīti, toties velta laiku, lai padarītu sevi dāmām tīkamāku.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Raitis pastāsta, ka jau vairākus mēnešus ir atmetis smēķēšanu un pievērsies sportam.

Mīlas šovā iepazītais mežstrādnieks Raitis skaidro, vai dzīvo vecākiem ”uz kakla”

Mīlas šova Raitim apnikusi vecpuiša dzīve. Mežstrādnieks aicina atsaukties brīvās dāmas

”Vienu rītu piecēlos, izdomāju, ka nepīpēšu un vairs neesmu pīpējis. Protams, sākumā bija grūti, bet esmu tak vīrietis, man ir spēcīgs gribasspēks,” smaida Raitis.

Šova dalībnieks vēlas patikt sievietēm, bet saprot, ka dāmām nepatīk pīpējoši vīrieši, kā arī smaka, kas rodas, kad kāds ir uzpīpējis.

Liekot netikumu pie malas, Raitim kādu laiku ļoti kārojušies saldumi un viņš sācis vairāk ēst, bet šova dalībnieks nesūdzas ne par lieko svaru, ne to, ka visu laiku būtu bada sajūta.

Laiku, kad nav iespējas doties izklaidēties, mežstrādnieks sauc par lielisku, lai apdomātu dzīvi un izkristalizētu, kas ir nepieciešams, bet kas nē. Pīpēšana bija listē – nē.

Jaunais vīrietis pievērsies aktīvam dzīvesveidam un sportam. Kamēr valda balta ziema Raitis dodas uz kādu no kalniem un snovo. Toties prāts tiek atpūtināts un domas sakārtotas – makšķerējot.

Paliekot aktīvākam, jaunais vīrietis jūt lielāku enerģiju, toties pīpēšanas atmešana ļauj daudz brīvāk gan uzkāpt pa kāpnēm, gan iet lielus gabalus, nerodas aizdusa.

”Joprojām neesmu atradis otro pusīti. Nebēdāju par to, bet pilnveidoju sevi. Vēlos savu ģimeni, bērnus, to, lai būtu mans cilvēks, pie kura atgriezties pēc darba, apzinos, ka pilnveidojoties – kļūstu labāks, ne tikai sev, bet arī nākotnes ģimenei,” tā Raitis.