Mīlas šova Gunita: Man būtiska ir ģimene, mājas sajūta, bet Mareks vēl ir ”pa gaisu”

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

1 komentārs
Mīlas šova Gunita: Man būtiska ir ģimene, mājas sajūta, bet Mareks vēl ir ”pa gaisu”
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” dalībniece Gunita jau divus gadus ir brīvas sievietes statusā. Tas netraucē šova dalībniecei būt laimīgai, priecāties par dzīvi un apzināties, ka viņa dzīvo, nevis eksistē. Gunita pastāsta par šova partneri Mareku, mīlestības meklējumiem un atklāj savu salauztas sirds sadziedēšanas ”formulu”.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Gunita neslēpj, ka šovā pieteikusies, jo vēlējusies citādākā veidā pamēģināt iepazīties. No kamerām sieviete nav baidījusies, jo ”Nākamā pietura: Mīlestība” nav viņas pirmais televīzijas šovs.

Stāstot par šova partneri Mareku, Gunita paziņo, ka daudzas īpašības, kuras viņa vēlas redzēt savā otrajā pusītē, piemitušas vīrietim – viņam patīk ceļot, nepatīk sēdēt mājās, labprāt nodarbojas ar sportu. Bijusi vēl otra puse, kas īsti neatbilda tam, ko vēlas Gunita.

”Man būtiska ir ģimene, mājas sajūta, bet Mareks vēl ir ”pa gaisu”, dzīvo iedomu pasaulē. Viņš nav gatavs ģimenei un tikpat nopietnām lietām. Mareku neredzu sev līdzās vīra ampluā, meklēju ko citu,” skaidro Gunita.

Sieviete sevi raksturo kā sajūtu, emociju cilvēku, ja viņa uzreiz būtu sapratusi, ka Mareks nav viņas cilvēks, tad būtu teikusi – NĒ, bet ir bijis par ko parunāt, sarunas viegli raisījušās, tas licis teikt – JĀ.

”Pēc šova esam sarakstījušies, apsprieduši piedzīvoto, bet tikušies neesam. Brīvas meitenes statusā esmu jau divus gadus, pirms tam man bija desmit gadus ilgas attiecības,” atklāj Gunita.

Tieši 10 gadus ilgās attiecībās parāda, ka Gunita mīlestības vārdā ir gatava uz visu – viņa, pameta dzīvi Latvijā un pārcēlās uz Īriju. Pametot – darbu, hobijus, draugus, sākot visu no 0. Tāpat noticis pēc šķiršanās, kad viņa atgriezusies Latvijā un nācies sākt visu no 0.

”Esmu sapratusi, ka ilgstošas attiecības ir jākopj. Esi kopā 2, 5 vai 10 gadus, tas nekādā veidā nedod garantijas. Protams, ir mainījies arī mans skatījums uz dzīvi, 24 gados uz visu skatījos citādāk, nekā 35 gados. Neveiksmes palīdz saprast, ko tieši attiecībās vēlamies, vai tieši pretēji – nevēlamies,” tā Gunita.

Šova dalībniece uzsver, ka vēlas būt laimīga, vēlas dzīvot, nevis eksistēt. Darīt lietas, kas patīk, būt vidē, kas patīk, līdzās cilvēkiem, kuri patīk. Viņai nevajag “zelta pili”, ir daudz būtiskākas lietas, kas sniedz emocionālu pacēlumu,

Gunita jūtas laimīga, priecīga, dara to, kas patīk – viņai ir dēls, vieta, kur dzīvot, automašīna. Jāatrod vēl tikai otrā pusīte.

”Man patīk kultūras pasākumi – teātris, zaļumballes. Gribētu sev līdzās vīrieti, kurš nav uz to visu jāvelk. Patīk ar riteni pabraukt, paspēlēt volejbolu. Man neder vīrietis, kurš vēlas tikai pie datora sēdēt,” ideālo vīrieti apraksta Gunita.

Lielu lomu spēlē cieņa, atbalsts, uzticēšanās un uzticība. Sieviete uzskata, ka mūsdienās šo īpašību kopums ir retums, īpaši tajos, kuri mēģina iepazīties. Kā nekā daudzi vienlaikus satiekas ar vairākiem cilvēkiem.

Šova dalībniece labprātāk izvēlas iepazīties dzīvē, bet neslēpj, ka ir izmantojusi arī dažādas aplikācijas, pagaidām nav izdevies satikt īsto.

Gunita smejoties paziņo, ka nekad nezini, kur satiksi sev piemērotu vīrieti, tāpēc jāizmanto visas iepazīšanās iespējas.

”Ja pirmajā randiņā mani nesaista kungs, tad nākamā tikšanās nebūs. Man ir pārāk dārgs brīvais laiks, labāk to veltu ģimenei, dēlam, nekā eju uz randiņiem ”ķeksīša” pēc. Ja nejūtu, ka būs, tātad nav,” atklāti paziņo Gunita.

Gunita nosauc savas ideālās ”zāles” ”salauztas” sirds ārstēšanai – draudzenes, mūzika, pastaiga pa pludmali un dejošana.