Mīlas šova Alīna par attāluma attiecībām un ilgām pēc saderināšanās

1 komentārs
Mīlas šova Alīna par attāluma attiecībām un ilgām pēc saderināšanās
FACEBOOK

Pirmajā šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” raidījumā mīlestību meklēja Alīna no Alūksnes. Jaunā māmiņa laimi šovā neatrada, bet pēc šova izveidoja attiecības ar kādu draugu, kurā saskatīja ko vairāk, nekā tikai platonisku sarunu biedru. Alīna un jaunais vīrietis joprojām ir attiecībās.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Alīna stāsta, ka šo mēnešu laikā ir gājis visādi, viņi pat pašķīrušies, bet nespējuši dzīvot viens bez otra un izlīguši.

Pēc dalības šovā ”Nākamā pietura: Mīlestība” Alīna uzsākusi attiecības

Puisis jau vairākus mēnešus strādā ārzemēs, bet neaizmirst par mīļoto Latvijā. Viņi katru dienu apmainās ar īsziņām, sazvanās un reizi pāris dienās runājas video zvanā.

”Ir ļoti grūti, jo puiša nav līdzās. Tas liek aizdomāties, vai tiešam tieši šis cilvēks man ir vajadzīgs. Saprotu, ka man ir un es viņu gaidu mājās,” tā Alīna.

Toties pašas Alīnas dienas paiet rūpēs par mazo Amēliju, kā nekā meitenītei nav vēl divi gadi un viņa prasa daudz mammas rūpes.

Pēc dabas Alīna ir ļoti greizsirdīga un viņai ir grūti samierināties, ka otrā pusīte ir ārzemēs un viņa nezina, ko tieši viņš dara brīvajā laikā.

”Es apzinos, ka viņš uzvedas prātīgi. Piedevām viņš ir nomaļā vietā, kur apkārt nav meiteņu,” smejas Alīna.

Mīļotais saprot, ka Alīnai ļoti svarīga ir lojalitāte, rūpes un uzmanība. Tāpēc viņš neriskēs ar vieglu flirtu, kas nākotnē aizvērtu durvis uz izredzētās sirdi.

Jaunā māmiņa priecājas, ka izredzētais atradis kopīgu valodu ar viņas mazo meitiņu. Kā nekā mazulīte ir svarīgākais cilvēks viņas dzīvē, ja vīrietis nespētu pieņemt viņas meitu, tad viņiem nebūtu ”pa ceļam”.

Sieviete neslēpj, ka ilgojas pēc bildinājuma. Gluži kā jau visas dāmas, viņa vēlas apprecēt savu vīrieti, bet saprot, ka nav kur steigties.

1 komentārs