Mīklainos apstākļos bojā gājusi ”Ekstrasensu cīņu” zvaigzne
instagram.com/ilonanovoselova/

Kā ziņo Krievijas mediji, 13. jūnija vakarā traģiskā nāvē mirusi populārā šova ”Ekstrasensu cīņas” zvaigzne Ilona Novoselova. Sieviete gājusi bojā, izkrītot pa sestā stāva logu.

Kā ziņo vietne 360tv.ru, Novoselova izlēkusi pa sava Maskavas dzīvokļa sestā stāva logu pēc strīda ar mīļoto. Notikumu brīdī dzīvoklī bijusi arī šova zvaigznes māte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No kritienā gūtajām traumām sieviete notikuma vietā mirusi. Tiesa, šo notikumu apvij mistikas aura.

Notiek nāves apstākļu izmeklēšana, un pašnāvība ir tikai viena no versijām, kuru apspriež krievu mediji. Likumsargi apstiprinājuši, ka uz šosejas pie 51. nama atrasts sievietes līķis, taču tas, ka bojā gājusī tiešām ir Novoselova, oficiāli apstiprināts netiek.

Kuluāros sākušās runas par to, ka ar īpašām spējām apveltītā sieviete pati pareģojusi savu nāvi – maijā viņas sociālo tīklu profilos parādījušās norādes uz to.

Novoselova skatītāju atmiņā paliks kā ”Ekstrasensu cīņu” viena no spilgtākajām un pretrunīgāk vērtētajām dalībniecēm. Ar īpašām spējām apveltītā sieviete startēja šova sestajā un septītajā sezonā, stādot sevi priekšā kā raganu vairākās paaudzēs.

Sestajā sezonā viņa no spēles izstājās, bet nākamajā atgriezās, iekļūstot finālā, kurā palika otrajā vietā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl