Komentāri
”Mans skapis – mana vizītkarte”! Atklāj aksesuāru pasauli kopā ar Kašeru un Janu Duļevsku!

Jau šovakar burvīgā un šarmantā raidījumu vadītāja un TV dīva Jana Duļevska viesosies mājīgajā studijā ciemos pie stilistes un raidījuma vadītājas Gitas Šilderes. Abas dāmas apspriedīs un izrunās visu par un ap plašo aksesuāru pasauli. Uzklausi padomus un esi satriecoša šajā pavasarī – tā varētu pāris vārdos raksturot otrā raidījuma “Mans skapis – mana vizītkarte” sēriju.

Vienmēr pozitīvā un smaidīgā multimākslinieka un stilista Kašera pavadībā tiks meklēti aksesuāri sievietei, kura līdz šim savā dzīvē ir nēsājusi tikai vienu aksesuāru – laulību gredzenu. Vai Kašeram izdosies pārliecināt Annu un piemeklēt viņai tādus aksesuārus, kurus sievietei būs ērti nesāt kā ikdienā, tā arī svētkos?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sarunā ar Janu Duļevsku raidījuma vadītāja Gita atklāja, ka TV dīvai nemaz nav neviena cauruma ausīs, tādēļ Jana nēsā klipšus. Pati smej, ka izpirkusi visus klipšus, kas vien Latvijā atrodami!

Neaizmirsti, ka raidījuma vadītāji tev ir sagatavojuši īpašo aksesuāru horoskopu, kas atklās visus knifiņus un aksesuāru tipus, kādus būtu labāk jāizvēlas tieši tev.

Kopumā – padomi, aktualitātes, jautrība, sirsnīgas sarunas un labi pavadīts laiks!

Foto: raidījuma filmēšanas aizkulises

Piedalies konkursā un parādi arī pārējām savu modes aktualitāti šajā sezonā, kā arī smelies idejas pati, papildus saņemot dāvanu karti skaistumkopšanai un SPA 50 eiro vērtībā!

Skaties raidījumu ”Mans skapis – mana vizītkarte” jau šovakar plkst. 19:30 Kanālā 2!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl