Šoreiz ciemos pie raidījuma “Mans skapis, mana vizītkarte” vadītājas Gitas Šilderes uzaicināta latviešu estrādes dīva, burvīga māmiņa savai meitai, dziedātāja Olga Rajecka! Kā smej Olga, viņai audzināšana nekad nebeidzas un nepāriet, tā nemitīgi notiek vēl joprojām. Visi mākslinieci noteikti atceras no “Olgas disenītes” laikiem, un tas nozīmē, ka dziedātāja nav mamma tikai savai meitai Marijai, bet tāda bijusi arī daudziem saviem audzēkņiem!

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • ārprats

    ārprats

    Piedot Olga es tev varu par tām ,,Olgas disenītēm'' bet aizmirst nekad! Es nekad negribētu lai kādam bērnam būtu tāda māte kāda esi tu,tu tiešām būtu ļaunā pamāte no ,,Sniegbaltīte un septiņiem rūķīšiem,pat pēc divdesmit gadiem,kad par tevi kaut ko nejauši lasu man sirds sažņaudzās sāpēs.Ne jau tāpēc ka mana meita nedabūja tavas godalgotās vietas,bet tikai par tavu briesmīgo atieksmi,ņirgāšanos. Piedod man ,bet no dīvas tu esi ļoti tālu.Tavā vecumā tev vēl ļoti daudz jāmācās kā jāuzvedās uz skatuves,kāpēc ir tā kad es skatos labu koncertu televīzijā vis ir ok,bet kad parādies tu ar savu uzvedību,piedod ,briesmīgi.Esi saprātiga un lai tev veicas!
  • kaut visus

    kaut visus

    Noželojami..nu nav Latvija nevienas dīvas, Un Rajecka ir tikai anekdote , ar savu pļercošo balsi nu gan ir ,, izsitusies ,, uz dīvas statusu..pilnīgs ārprats....Bet ko nu mēs varam gribēt, kada tauta , tads prezidents un blejošas dziedātājas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!