Komentāri
Agnese Zeltiņa: “Pēc mana skapja – tur psihologiem būtu darbs”. Aktrises stila dārgumi!
Foto: ekrānuzņēmums

Aktrise, televīzijas raidījuma vadītāja un rotu zīmola “Soulstones by Agnese Zeltiņa” īpašniece, kā arī viena no skaistākajām Latvijas sievietēm – Agnese Zeltiņa – ciemojas raidījuma “Mans skapis, mana vizītkarte” studijā, lai atklātu noslēpumus un stila padomus ikvienai, kura šajā pavasarī un vasarā vēlas tikt iedvesmota un izskatīties satriecoši!

Agnese atzīst, ka viņai nepiemīt tāda mode kā Amerikā slavenām aktrisēm, ka darbā sieviete tiek tik ļoti pucēta, ka ikdienā vēlas valkāt tikai treniņtērpu! Īpaši spilgti aktrise atceras vienu savas dzīves periodu, kas bijis diezgan noslogots laiks viņas dzīvē un ikdiena tika aizpildīta ar apjomīgiem izrāžu grafikiem, kuros tika valkātas tiešām skaistas kleitas, tādējādi ikdienā Agnesei vairs nebija vēlmes nēsāt šo apģērba gabalu, bet kā pati smej, šādi laiki ir pārejoši!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aktrise lielāku priekšroku dod ērtam un funkcionējošam apģērbam, tomēr, kad jāpucējas un ja ir kāds īpašs pasākums, tad tērpam jābūt skaistam un galvenais – ar pieskaņotām augstpapēžu kurpēm.

Agnese Zeltiņa

Agnese Zeltiņa
Rotu zīmola “Soulstones by Agnese Zeltiņa” īpašniece

Tad, kad modē ienāk ziedu motīvi, es arī varu izrotāties ar ziediem, bet tas būs ļoti minimālistiski! Tā būs varbūt kaut kāda detaļa, vai kāds viens zieds uz kleitas, tas tiešām ļoti reti būs smalks ziediņu raksts!

Man tāpat, ar visu manu sekošanu līdzi tam kas ir aktuāli, es nekad laikam nebūšu tā, kurai ļoti patiks zebras vai leoparda prints uz auduma!

Bet man ļoti patīk kaut kas tāds, kas ir līgans un vijīgs, kas noteikti var būt svītras, kas arī šobrīd ir ļoti aktuālas!

Foto

Katru reizi raidījuma ”Mans skapis – mana vizītkarte” studijas viesim – sabiedrībā zināmai dāmai – ir uzdots viens mājas darbs: sagatavot kādu tuvu un aktuālu apģērbu komplektu, par kuru arī varbūt ir kāds īpašs stāsts. Aktrise Agnese Zeltiņa uz raidījuma ierakstu atnesusi savu šīs sezonas “Must have” – sarkanu kombinezonu! Kā pati atzīst, lai vai cik tie būtu neērti, tas ir viens no Agneses iecienītākajiem apģērba gabaliem! Tieši šis sarkanais kombinezons, pēc aktrises domām, ir līdzvērtīgs kādai krāšņai vakara kleitai un varbūt pat tāds, ko var izmantot arī gaišā dienas laikā, kad nevajag gaidīt vakaru!

Kā otro apģērbu aktrise demonstrē savu iemīļoto mēteli ar lācīšiem! Agnese uzsver, ka viņai vienmēr apģērbā un stilā patikusi neliela nepareizība, nevis ka tēls ir “nopucēts” no galvas līdz kājām! Vienmēr izvēlētajā apģērbu komplektā jābūt nevis tādai kā deformācijai, bet tieši kādai interesantai detaļai, tādēļ stāsts par mēteli ar lācīšiem esot gauži vienkāršs.

Agnesei ļoti patīk lacīši un tas aktrisei vienmēr saistās ar to, ka viņas bērni bija maziņi un tika auklēti ar lācīšiem. Kad aktrise šo mēteli uzvilkusi pirmo reizi, viņa sajutusi to visu mīlestību un jaukumu, ko dod šādi mazi, pūkaini lācīši!

Agnese Zeltiņa

Agnese Zeltiņa
Rotu zīmola “Soulstones by Agnese Zeltiņa” īpašniece

Es uzskatu, ka ja sievietei ir sakārtota galva un ja viņai ir pareizie apavi, tad pa vidu vairs nav svarīgi kas tur ir! It kā jau ir svarīgi, bet tas nav tik nozīmīgi! Galvai un kājām ir jābūt kārtībā!

Par domu, ka ja Agneses skapī ielaistu kādu svešinieku, aktrise uzskata, ka viņas apavi būtu pirmie, kas viņu raksturotu! Rotu zīmola īpašniece atzīst, ka viņas skapim jau sen nepieciešama pavasara tīrīšana, ko sieviete arī katru pavasari cenšas piekopt!

Agnesei ļoti laba draudzene stiliste paviesojoties pie aktrises un redzot viņas drēbju skapi teica: “Agnese, Tev ir ļoti daudz skaistu lietu, bet viņas nav savā starpā kombinējamas. Tev vajadzētu būt komplektiem.” Par ko Agnese pēcāk ir apdomājusi un sapratusi, ka viņai neko tādu nevajag, jo viņas drēbju skapī ir lietas, kurai katrai ir savs stāsts un tas nekas, ka viņas savā starpā tik labi nekombinējas.

Kādas attiecības Tv raidījumu vadītājai Agnesei Zeltiņai ir ar ornamentiem un, kas vispār mājo viņas drēbju skapī? Skaties sirsnīgo interviju ar vienu no stilīgākajām un skaistākajām sievietēm Latvijā!

Video

Raidījums ”Mans skapis, mana vīzītkarte” katru svētdienas vakaru plkst. 19:30, Kanālā 2! Nepalaid garām, jo raidījuma komanda Tevi apsola informēt, izklaidēt, likt pasmaidīt, mēģināt saprast, vai atjaunot zināšanas plašajā modes un stila pasaulē, lai Tu vienmēr un visur izskatītos lieliski!

Protams kā vienmēr arī sirsnīgas sarunas ar Latvijā zināmām un sievišķīgām dāmām par viņuprāt aktuālo un tajā pat laikā, par vērtībām, kas ir nemirstošas. Taču astroloģe Rita Riekstiņa Tevi priecēs ar jaunāko, aktuālāko un noderīgāko horoskopu, lai Tevi nekas neiespaidotu nelabvēlīgi! Mīlam dzīvi!

Lasi vēl