Magoni Burku sajūsmina bijušā precinieka ekstrēmās pārvērtības

38 komentāri
Magoni Burku sajūsmina bijušā precinieka ekstrēmās pārvērtības
Privātais arhīvs

Sevi šovbiznesā skaļi pieteicis jaunais modelis Jānis Paass. Ieraugot, kā izmainījies puisis, kurš savulaik kā viens no preciniekiem ieradās pie viņas saimnieku šova ietvaros, sajūsmu neslēpj arī Magone Burka.

Jānis Paass 2013. gadā, būdams 22 gadus vecs, uzrakstīja vēstuli ”Saimnieks meklē sievu” līdz šim vienīgajai saimniecei un iekļuva starp četriem laimīgajiem, ar kuru dzejniece izvēlējās satikties dzīvē.

Toreiz abiem nekas nesanāca. Magone, kurai jau bija pāri 30 un dēliņš, izbrāķēja Jāni kā pārāk jaunu un nepieredzējušu, viņa vietā izvēloties stalto un turīgo Venti.

Nu pagājuši četri gadi, un Jānis pilnībā mainījies. Savulaik biklais puisis kļuvis par modeli un pašpārliecības pilns pieteicies ”Lauku sētai”.

VAIRĀK PAR JĀŅA PĀRVĒRTĪBĀM LASI TE!

Bijušā precinieka izmaiņas novērtējusi arī Magone Burka, kura steidz Skaties.lv ziņot – viņa ir stāvā sajūsmā par Jāni!

“Puisis kā ozols un vēl gulbenietis! Turēt savu novadiņu! Urā!” par Paasa izmaiņām jūsmo dzejniece.

Foto: Magones bijušais precinieks Paass

Tā kā gan Magone, gan Jānis nāk no Gulbenes puses, dzejniece jo īpaši vēlas atbalstīt vēl viena talantīga novadnieka centienus izsisties.

Magone

Magone

”Lai kādā augsnē cilvēks dzīvē ieaug, dzimtenes saknes visstiprāk tur! Savā vecā takā ar zirgu kumelītēm un samtaino mauriņu pagalmā… Mmm… Cik sen tas bija,” patīkamās atmiņās kavējas dzejniece.

Lai arī Jānis bija pirmais no četriem preciniekiem, kuram pēc nācās izstāties no cīņas par Magones sirdi, dzejniece tieši ar viņu saglabājusi vislabāko kontaktu.

”Toreiz, ”Saimnieks meklē sievu” laikos, viņš vēl bija nedrošs,” atceras Magone, kura puisi izbrāķējusi tieši pārāk lielās gadu starpības dēļ. Arī Paass, atskatoties uz šo afēru, smejas, ka bijis kautrīgs un nepieredzējis, bet nu tas laiks ir pagājis.

Tiesa, nekā vairāk par draudzību starp Jāni un Magoni nav un nebūs – kopš saimnieku šova laikiem katrs dzīvē aizgājis uz savu pusi. Magone nodibinājusi ģimeni, bet Jānim šobrīd svarīgāk pierādīt sevi profesionālajā dzīvē un gūt slavu.

”Magonei ir īpaša slava, bet katrs jau pats veido savu dzīves ceļu. Vai es tā darītu, grūti pateikt,” tā Paass.

Magone gatava atbalstīt novadnieku un just viņam līdzi, ja izdosies iekļūt ”Lauku sētā”.

Skaties.lv sazinājās ar ”Lauku sētas” veidotājiem, lai noskaidrotu, kādas ir Jāņa iespējas iekļūt šovā. Kā atklāj šova veidotāji, Jānim ir tādas pašas iespējas kā visiem, jo šovā, lai būtu interesantāk, tiks ņemti dažādi cilvēki – gan lauku darbos jau rūdītie, gan entuziasma pilni pilsētnieki.

Tā kā šogad uz dalību spēlē pretendē īpaši kolorīta kompānija, tostarp, Bārbija Jeļena un Latvijas Stiflers, Jānim būs ar ko pacīnīties par iekļūšanu spēlē.

PAR STIFLERU LASI TE!

BĀRBIJU JEĻENU IEPAZĪSTI TE!

Foto: Magones aizraujošā dzīve

38 komentāri