46 komentāri

2. ”’Ja gribi sabojāt nervus, aizej Latvijā uz lielveikalu”

2/4

Pēc ”Brexit” ”izēsti” no Anglijas

Inga un Dainis šobrīd apmetušies Rīgā, taču viņu stāsts sākās Anglijā. Dainis Anglijā bija nodzīvojis septiņus, Inga sešus gadus. No ārzemēm abi atgriezušies vien pagājušajā vasarā.

Kā atklāj Dainis, viņu aizbraukšana no Anglijas cieši saistīta ar ”Brexit” – viņiem arvien uzkrītošāk norādīts, ka abi šajā zemē ir tikai iebraucēji.

“Ja godīgi, tā attieksme sākās jau apmēram gadu pirms ”Brexit”. Lai gan es vienmēr esmu laicīgi maksājis par dzīvokli, saimnieka attieksme pret mums kā iebraucējiem un attiecīgi pašu pilsoņiem strauji mainījās,” Skaties.lv atklāj Dainis.

Pēdējais piliens pāra pacietības traukā bija bezspēcīgā cīņa ar kaimiņiem, kas latviešu pāri iedzinusi izmisumā un pastāvīgā stresā.

Aizkulišu FOTO

“Mēs ar Ingu dzīvojām pirmajā stāvā, bet otrajā – jauna daudzbērnu ģimene, narkomāni. Viņi man naktī neļāva gulēt – pīpēja zāli pie logiem, bļaustījās. Viņiem bija liels vilku suns, kurš visu nakti skrēja pa dzīvokli riedams.

Es saucu policiju, cīnījos līdz pēdējam. Taču es kā iebraucējs tajā valstī neko nevarēju panākt.

Mani nokaitināja likumsargu pārāk humānā attieksme pret saviem tautiešiem. Saviem tautiešiem viņu atļaus visu.

Bet es, kas Anglijā dzīvoju ilgus gadus un esmu nodokļu maksātājs, viņiem esmu tikai kārtējais iebraucējs,” neizpratnē Dainis.

Policija ieteikusi latviešu ģimenei labāk vienkārši izvākties. Abi noguruši no šīs cīņas pret sistēmu, negulētajām naktīm, stresa un atbraukuši uz Latviju.

2. ”’Ja gribi sabojāt nervus, aizej Latvijā uz lielveikalu”

2/4
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • Skaidrīte
  +12 +11 -1

  Skaidrīte

  Bet kā lai smaida tas kasieris ja par darbu kapeikas saņem? Būs lielākas algas būs smaidīgāki kasieri. Tas negatīvisms jau ir problēma kas ceļas no vispārējās nabadzības valstī.
 • Uno
  +8 +8 0

  Uno

  Taisniba vien ir par LV. smaidit var tie kuriem ir normalas un lielas algas. Es labaak stradajot Uk smaidu jo zinu ka par naudu nav jabedaa. Un man patik anglu gars tik zeel ka muslimi un pakishi ir parnemusi lielas pilsetas. Uz Latviju braucu vien tad ja vajadzigs gimenei(vecakiem,braliem) un atbraucot smaidit jau vairs nemaku 2. dienaa.
 • Yggy
  +8 +8 0

  Yggy

  Ir jāsāk pašiem ar sevi.Kā te jau teica,smaidi pats. Nav ko gaidīt, ka citi tev iedos to kā trūkst- mīlestību,smaidu, pašpārliecību.Nu kurš jums iedos to? Pašiem ar sevi jāstrādā.Abi vnk apkārtnējā vidē redz sevi.Ne jau bez problēmām abi uz šovu atnāca.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl