Komentāri
Laimīgi un saticīgi šķīrušies! ”Patiesības spoguļa” zvaigžņu attiecību stāsts pēc šova
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Jūlija izskaņā Latviju pāršalca ziņa, ka izšķīries ”Patiesības spoguļa” kolorītākais pārītis – mutīgā Līga patriekusi Normundu. Sarunā ar Skaties.lv Līga nu atklāj, ka pēc šķiršanās abi saglabājuši draudzīgas attiecības un kopā turpina rūpēties par meitiņu.

Līgas un Normunda šķiršanās bija skaļa – sieviete paziņoja, ka vairs nespēj izturēt mīļotā aizraušanos ar spirtotajiem dzērieniem. PAR ŠĶIRŠANOS LASI ŠEIT!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr abi turpina saglabāt labas attiecības. ”Pēc šķiršanās dzīvojam skaisti un laimīgi. Normunds turpina nākt ciemos, ļoti rūpējas par mūsu meitiņu Kati. Viņš man ļoti palīdz, neatkāpjas no manis neparko.

Esam šķīrušies, bet dzīvojam laimīgi un saticīgi. Bet ne vairs kopā,” Skaties.lv atklāj Līga.

Viņai prieks, ka Normunds turpina būt gādīgs tēvs. Visa ģimene kopā nupat bijusi Palangā atpūsties. ”Dzīvojam kā normāli draugi. Ļoti ceru, ka alkohols to nesabojās.

Foto: pārīša gaitas šovā

Bet nekas vairāk par draudzību arī nebūs. Normundam sevi būs ļoti jāpierāda, ja vēlas atjaunot attiecības,” uzsver Līga.

Viņa uzsver, ka jaunas attiecības šobrīd arī nemeklē. Viņas prioritāte ir bērni. Tāpat Līga turpina ievērot veselīgo dzīvesveidu. ”Katra trešdiena un svētdiena man ir ”kefīra diena”.

Un cenšos kustēties pa divām stundām katru dienu – kaut darot mājas darbus,” stāsta šova zvaigzne.

To, kā beigsies stāsts ar Normundu, rādīs laiks, taču par vienu sieviete ir pārliecināta – ja Normunds uz visiem laikiem neatteiksies no grādīgajiem dzērieniem, Līgas sirdi viņam neatgūt.

Savukārt kāds cits ”Patiesības spoguļa” pārītis jau nākammēnes precas. UZZINI TE!

Foto: pāris šovā un pēc tā

Lasi vēl