Jaunā TV3 attiecību šova komandai pievienojas Aina Poiša. Un viņa izskatās labāk kā jebkad!

2 komentāri
Jaunā TV3 attiecību šova komandai pievienojas Aina Poiša. Un viņa izskatās labāk kā jebkad!
Publicitātes foto

Uzmanību, attiecību šovu fani – jau pavisam drīz TV3 tiks dots starts pilnīgi jauna formāta attiecību šovam ”Patiesības spogulis”. Jau zināms, ka tā dalībniekiem uzfrišināt mīlu palīdzēs eksperte Agnese Bērziņa jeb Ragaciema Agnese, un nu Skaties.lv var atklāt otru profesionāli, kura strādās ar pāriem. Tā būs skatītāju jau iemīlētā Aina Poiša.

Kad divi cilvēki satiekas un iemīlas, uz acīm ir rozā brilles un viss šķiet lieliski. Līdz iezogas rutīna, parādās pirmie strīdi, kāds lēnām un nemanot paliek apaļīgāks. Lai tā nenotiktu, ir jāiegulda nopietns darbs, kas tiks darīts šī šova ietvaros.

Pāriem šova sākumā jāieskatās “Patiesības spogulī”, kurš sniedz šokējošas atklāsmes par to, kas ar viņiem varētu notikt tad, ja savā dzīvē neko nemainīs.

Foto: pirmie kadri no topošā šova

Pēc tam pāri dosies uz “Vitalitātes akadēmiju”, kur trīs nedēļu garumā veltīs laiku tikai sev – tievēs, mācīsies veselīgu dzīvesveidu un cīnīsies ar savu attiecību dēmoniem.

Tad visi dalībnieki atgriezīsies mājās un centīsies veselīgo dzīvesveidu ieviest savā ikdienā, lai vēlāk uz divām nedēļām šķirtos un katrs vienatnē pārdomātu, vai tiešām vēlas ar otru būt kopā. Kopumā šovā piedalīsies astoņi pāri – katrā raidījumā pa vienam.

Pieredzējusī raidījumu un šovu producente Sandija Miezīte atzīst, ka šis ir sarežģītākais projekts, kādu viņa līdz šim ir veidojusi.

”Šis šovs tiešām spēj izmainīt cilvēku dzīves, pārvērst tās jaunā kvalitātē. Protams, tikai tad, ja tiešām abas pāra puses to vēlas. Tas izgaismo daudz mūsdienu pāru attiecību problēmas – rutīnu attiecībās, darbaholismu, dažādas atkarības – alkoholismu, smēķēšanu, atkarību no viedierīcēm un azartspēlēm.

Tas ir realitātes šovs par to, kā pāri cīnās ar saviem attiecību dēmoniem – citiem tas sanāk labāk, bet citiem šī cīņa ir ļoti smaga. Skatoties uz šiem pāriem, Tu redzi, kuri spēj būt patiesi laimīgi kopā, bet kuriem varbūt labāk ir šķirties, lai atrastu īstu laimi citās attiecībās,” tā Miezīte.

Par pāru vizuālajām pārvērtībām rūpēsies Vitalitātes akadēmijas speciālisti, savukārt par pāru emocionālo sapratni – divas atzītas attiecību speciālistes – Agnese Bērziņa jeb Ragaciema Agnese un Aina Poiša.

Agnesei šī ir debija TV šova vadītājas lomā. Savukārt Aina šajā šovā būs redzama pavisam jaunā tēlā, ko veidojis modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs, kurš mainījis ne vien Ainas ģērbšanās stilu, bet pat matu krāsu. Aina gan pati atzīst, ka jaunais tēls viņu nedaudz mulsina, taču viņa pilnībā uzticējusies meistara rokām!

”Ja cilvēks pieņem sevi, tad arī visas lietas viņam iet labi. Tādēļ raidījumā vispirms pievērsīsim uzmanību cilvēkam pašam – palīdzēsim sakārtot cilvēka ārieni, lai vieglāk būtu sakārtot arī iekšējo pasauli.

Protams, raidījums ir ierobežots laikā, tādēļ mūsu uzdevums ir dot dalībniekiem grūdienu, lai iekustinātu tālākai attīstībai. Ceram, ka šis raidījums būs kā iedvesmas graudiņš arī skatītājiem, kas pamudinās paskatīties no malas uz sevi un savām attiecībām, jo katrām attiecībām, kad iemīlēšanās vietā nāk rutīna ar ikdienas problēmām, laiku pa laikam ir nepieciešama palīdzība,” stāsta raidījuma vadītāja, attiecību konsultante Aina Poiša.

”Es mīlu cilvēkus tādus, kādi tie ir. Tātad – pēc būtības. Un pēc būtības katrā cilvēkā ir labākā viņa versija. Diemžēl cilvēks visbiežāk neļauj izpausties savai labākajai versijai. Šis šovs ir iespēja ieraudzīt sevī labāko versiju un to iemīlēt,” uzskata raidījuma vadītāja Agnese Bērziņa.

Pirmajā raidījumā par savām attiecībām cīnīsies Sanita un Jānis. Simpātisks pāris, kuru attiecībās ienākusi rutīna un kuri nezina, kā ar to tikt galā. Jānis ir darbaholiķis – viņš uzskata, ka vīrieša galvenais pienākums ir nest mājās naudu.

Taču Sanitai tas nav galvenais – viņa sapņo, ka Jānis vairāk laika velta ģimenei. Viņa vēlas, lai bērni redz nevis tēti, kurš bieži kliedz, jo bērni traucē viņam strādāt, bet tēti, kurš savas rūpes par ģimeni izrāda ar laiku, ko atvēl ģimenei un kopīgiem pasākumiem. Sanita pavisam nesen pat vēlējusies šķirties no Jāņa, taču vīrs pierunājis viņu pagaidīt līdz pavasarim. Viņi kopā tievēs, mācīsies veselīgu dzīvesveidu un, iespējams, pat piedzīvos otru medusmēnesi. Bet tas viss ir viņu pašu ziņā!

“Patiesības spogulis” TV3 būs baudāms pirmdienu vakaros no 20. februāra.

Foto: tik dažādā Aina

2 komentāri