Iepazīsties! ”Balss Maskā” jaunās sezonas košie dalībnieki

18 komentāri
Iepazīsties! ”Balss Maskā” jaunās sezonas košie dalībnieki
PUBLICITĀTES FOTO

Jau 7. martā plkst. 20.00 kanālā TV3 un televīzijā Go3 tiks uzsākta iespaidīgā minēšanas spēle šovs ”Balss maskā”. Divpadsmit jaunas slavenības, kuru identitāte tiek rūpīgi slēpta un divpadsmit jaunas maskas – Spēkavīrs, Fēnikss, Ciklops, Sēne, Lūsis, Baltais Vilks, Siļķe Kažokā, Planēta, Zilais Pūķis, Taurenis, Zebra, Saules Meita.

Šova 2. sezonā sagaidāma vēl spilgtāka slavenību sacensība 12 nedēļu garumā – košāki tērpi, skaļākas balsis, daudzveidīgāks repertuārs un negaidītāki pārsteigumi.

Maskas minēs detektīvu komanda – Samanta Tīna, Baiba Sipeniece-Gavare, Jānis Šipkēvics un Jānis Krīvēns. Savukārt dalībniekus uz skatuves atbalstīs šova vadītājs Mārtiņš Spuris.

Iepazīsties ar maskām un atklāj pirmos pavedienus par tām jau tagad!

Jau martā pie skatītājiem nonāks ”Balss maskā” otrā sezona

Spēkavīrs – Spēkavīrs neuzskata, ka spēks ir mērāms dūru izveicībā, bet drīzāk intelektā un talantā. Kvalitatīvas dzīves baudītājs, ģimenes cilvēks. Piedzīvojumu meklētājs, bet labprāt arī mājās sēdētājs. Ja piedzīvojums – tad ar lielo ”P”!

Fēnikss – ugunīgs emulators, kas katru dienu paceļas no pelniem jaunā tēlā. Drosmīgais un pārliecinātais Fēnikss iekaro sirdis ar uzvarētāja attieksmi. Baidās no ugunsdzēsējiem.

Ciklops – atceļojis pie mums no citas planētas – harmoniskas un sakārtotas. Absolūtā grācijā lido cauri kosmosam ar mērķi darīt apkārtējos laimīgus. Īpašas pazīmes: ir viena acs, bet daudz mīlestības.

Sēne – šai Sēnei mežā ir viskrāšņākā cepurīte. Dzīves filozofija – pārāk neiespringt un dara to, kas pašam patīk. Pie tās Sēne arī ļoti pieturas. Sēne ir talantīga un izpalīdz saviem tuvākajiem.

Lūsis – elegants un lunkans mincītis, pilnīgs pretstats tipiskajam mājas kaķim. Līderis gan vietējos brikšņos, gan tālu zemju ekosistēmās. Hobijs: rokdarbi.

Baltais Vilks – Baltais Vilks ir lāga zēns. Ļoti labprāt uzturas savā barā, ir lojāls, paļāvīgs, taču reizēm mēdz aizsapņoties. Baltais Vilks vēl ir jauns, tādēļ reizēm iekuļas kādā ķezā. Labprāt dejo, priecājas un bauda dzīvi.

Siļķe Kažokā – Siļķe Kažokā labprāt pavada laiku sabiedrības krējumā. Eleganta, izsmalcināta dāma, kurai patīk pievērstā uzmanība. Siļķei ir daudz talantu, kurus viņa labprāt izkopj un rāda ari citiem. Siļķe ir Baltijas jūras Merilina Monro.

Planēta – noslēpumains filozofs un ēterisks prātotājs. Beidzot sapratis īsto dzīves gudrību un sasniedzis transcendentālu mieru, tādēļ citi nāk pie Planētas pēc atbildēm. Mīļākais sporta veids: meditācija.

Zilais Pūķis – mīlīgais un ņiprais pūķis no pasaku valstības. Bērnišķīgo naivumu izmanto savā labā, tādēļ vienmēr visu izdara pa savam prātam – arī tad, ja priekšā trīsgalvains cilvēkēdājs. Mīļākā filma: ”Bezgalīgais stāsts”.

Taurenis – Taurenis ir īsta meksikāņu drāma. Karstasinīgs un emocionāls. Taurenis apzinās savus talantus un spējas, tādēļ nekaunas no sev pievērstās uzmanības. Ja nepieciešams – ir gatavs pļaukāt, ģībt, krist pa kāpnēm.

Zebra – pašpārliecināts džeks no metropoles ar vienkāršā puikas dvēseli. Ir stils, ir ”funk”, bet dažreiz varētu būt vairāk naudas. Vājā vieta: kakla sāpes.

Saules Meita – īsta latvju zeltene. Dievina visu latvisko un iemieso sevī latviskās tradīcijas. Dainu tēva un Saules mīlestības bērns. Apčubina un apspīd visu latvju zemi, ķocītī vienmēr līdzi būs kāds ticējums, tautas mīkla vai tautasdziesma.

18 komentāri