Iepazīsti Indijas zemi un kultūru neaizmirstamā ceļojumā kopā ar Egonu Reiteru un Mārtiņu Opmani!

Pievienot komentāru
Iepazīsti Indijas zemi un kultūru neaizmirstamā ceļojumā kopā ar Egonu Reiteru un Mārtiņu Opmani!

Radiodīdžejs, fotogrāfs un piedzīvojumu meklētājs Egons Reiters kopā ar mūziķi Mārtiņu Opmani devās aizraujošā ekspedīcijā pa pārsteidzošo, krāšņo un eksotisko Indiju, dokumentēja savus piedzīvojumus, un no 7. marta ceturtdienu vakaros plkst. 21.10 raidījumā “700 pasaules brīnumi” kanāls LNT piedāvā doties ceļotājiem līdzi un apskatīt kontrastu pilno zemi savām acīm.

Tā būs lieliska un nebijusi iespēja iepazīt plašo un neticami interesanto valsti visā tās krāšņumā, paviesoties dažādās pilsētas – Mumbajā, Bikanerā, Džaipūrā un Varanasi, iepazīt indiešu kultūru, tradīcijas un paražas, kā arī uzzināt daudz ko jaunu un līdz šim nedzirdētu par daudzveidīgo Indiju.

Desmit raidījumu garumā Egons un Mārtiņš ieskatīsies vietējo ļaužu dzīvēs, mēģinās izprast viņu rituālus un ikdienas paradumus, sarunāsies ar dažādu profesiju pārstāvjiem, apmeklēs svētvietas, graustu rajonus, publiskas veļu mazgātavu, tempļus, kamieļu audzētavu un pat ziloņu rehabilitācijas centru. Dodies neaizmirstamā ceļojumā pa kontrastu pilno Indiju kopā ar Egonu Reiteru un Mārtiņu Opmani!

Nepalaid garām – no 7. marta ceturtdienu vakaros plkst. 21.10 kanālā LNT!