Komentāri

Neilgi pirms Jaunā gada kādā Rīgas atpūtas vietā 29. decembra vakarā sapulcējās 11 daiļavas, kuras ikviens karstasinīgs kanāla TV6 skatītājs varēs redzēt savā televīzijas ekrānā jau nākamgad. Jā, notikusi pirmā “TV6 mēneša meitenes” ballīte!

Portāls Skaties.lv sazinājās ar vienu no “TV6 mēneša meitenēm” Kristīni Pavlovsku, lai vairāk noskaidrotu par slepeno meiteņu pasākumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kristīne atzīst, ka meitenes pasākumu noorganizējušas vien divu dienu laikā un tikai viena no 12 dāmām nebija ieradusies.

“Par to paldies Nikijai, kura bija iniciatore. Vietu un laiku jau pēc tam sarunājām visas kopā. Tikai viena no meitenēm bija apslimusi, tāpēc neieradās,” komentē Kristīne.

Kristīne uzsver, ka no sākuma meitenes bijušas vēsas un atturīgas, tomēr dzīvē ātri spējušas sadraudzēties.

“Mūsu iepazīšanas sākās “Facebook” un atsaucība no dažām bija ieturēta, bet dzīvajā praktiski visas ātri atradām kopīgu valodu. Meitenes ir super, katra ar savu odziņu un raksturu, bet mazliet, protams, veselīga konkurence savā starpā bija jūtama, tikai nesapratu kāpēc, bet tas labi, jo, kā teikt, uzsit asinis!”

Kristīne stāsta, ka meitenes kļuvušas par draudzenēm un kopā uzfilmējušas video sveicienu visiem saviem atbalstītājiem.

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl