Komentāri

Neilgi pirms Jaunā gada kādā Rīgas atpūtas vietā 29. decembra vakarā sapulcējās 11 daiļavas, kuras ikviens karstasinīgs kanāla TV6 skatītājs varēs redzēt savā televīzijas ekrānā jau nākamgad. Jā, notikusi pirmā “TV6 mēneša meitenes” ballīte!

Portāls Skaties.lv sazinājās ar vienu no “TV6 mēneša meitenēm” Kristīni Pavlovsku, lai vairāk noskaidrotu par slepeno meiteņu pasākumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kristīne atzīst, ka meitenes pasākumu noorganizējušas vien divu dienu laikā un tikai viena no 12 dāmām nebija ieradusies.

“Par to paldies Nikijai, kura bija iniciatore. Vietu un laiku jau pēc tam sarunājām visas kopā. Tikai viena no meitenēm bija apslimusi, tāpēc neieradās,” komentē Kristīne.

Kristīne uzsver, ka no sākuma meitenes bijušas vēsas un atturīgas, tomēr dzīvē ātri spējušas sadraudzēties.

“Mūsu iepazīšanas sākās “Facebook” un atsaucība no dažām bija ieturēta, bet dzīvajā praktiski visas ātri atradām kopīgu valodu. Meitenes ir super, katra ar savu odziņu un raksturu, bet mazliet, protams, veselīga konkurence savā starpā bija jūtama, tikai nesapratu kāpēc, bet tas labi, jo, kā teikt, uzsit asinis!”

Kristīne stāsta, ka meitenes kļuvušas par draudzenēm un kopā uzfilmējušas video sveicienu visiem saviem atbalstītājiem.

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl