Šova ”Patiesības spogulis” otrā sērija pirmdienas, 27. februāra, vakarā pārspēja visu skatītāju cerības. Laura un Mārtiņš ekrānā piedzīvoja visu emociju gammu, bet stāsts noslēdzās, Mārtiņam bildinot savu Lauru, kura, ieturējusi pamatīgu diētu un saposta, stājās mīļotā priekšā kā īsta skaistule.

Atpakaļ uz rakstu

68 komentāri

 • Maija

  Maija

  Raidījumu skatījos ar interesi! Cilvēciņi vēl pavisam jauni. Laura, tā kā, izskatās, Tu lasi šos komentārus, es vēlētos Tevi uzslavēt par uzdrīkstēšanos nostāties spoguļa un skatītāju priekšā! Lielākā daļa no tiem, kas te negatīvi komentē, ne tuvu nav tik drosmīgi!
  Personīgi es arī domāju, ka jums dotā iespēja bija milzīga. Pati ļoti labi zinu, kā ir, kad svars aug, bet prom iet nelabprāt. Bet saņemies, meitēn, Tu to vari!
  Pievērs vairāk uzmanības sev - Mārtiņš ir pieaudzis vīrietis, tiks galā pats arī ja Tu neteiksi viņam uz katru soli, ko darīt, ko ne. Jums vēl viss priekšā, tagad nāk vasara - ejiet garās, garās pastaigās! Lai veicas!
 • i-n-g-a
  +12 +12 0

  i-n-g-a

  Žēl ka cilvēki nenovērtēja iespēju nonākt Vitalitātes akadēmijā kur viena diena izmaksā 120€.
  Visu laiku čīkst par naudu bet iedot viņiem visu-ņemiet ejiet,ņemiet no šīs vietas visu ko vien vari.Viņi tikai paņirgājās un atgriezās savā ierastajā alā,kur atkal sāka rīt nevesalīgi.Nesaprot,ka dzīvē visu jādara pašam un lai labi dzīvotu no sākuma būs grūti.
 • Viedoklis

  Viedoklis

  Viņiem nav motivācijas. Kaut kāda cenšanās vēl bija meitenei, jo bija šoks, par spogulī redzēto, tāpēc vēl kaut ko darīja. Bet, kad nebija, kas vairs baksta (šova veidotāji u.c.), palaidās. Es nebrīnos par slinkumu un pierīšanos, par to, kāpēc viņi ir kopā. Viens otru balsta savā slinkumā un abiem tā ir labi, kā izskatās.
  Par ko es tiešām brīnos, ka ar tādu pīpēšanu vēl nav attīstījies vēzis puisim un meitenei gremošanas problēmas. Jo nu tāds dzīvesveids.. Ja viņi tā turpinās, pēc dažiem gadiem attapsies slimnīcā vai zem zemes.
  Bet nu kā lai saka, kamēr sirds nestājas, tikmēr turpina tādā pašā garā. Kā arī - nav tur nekāda uzupurēšanās - puisim iedeva zupu, bet pati ēda fast food? Vai tad zupa tikai vienai bļodai pietika?
  Neredzu motivāciju, absolūti. Meitene vēl šķiet sakarīgs cilvēks, grib kaut ko panākt, tā likās, bet puisis ar visiem tiem izteicieniem kā ar izsmieklu pretī.. Es ceru, ka viņi šo lasa un padomās - ja gribat vēl dzīvot un vairāk par 10 gadiem, tad sāciet ko darīt. Arī ēst var gatavot veselīgi un ātri, iztvaicēt kartupeļus un uzvārīt dārzeņus neprasa daudz laika. Noteikti ne vairāk kā tērēt laiku ceļam līdz McDonalds ieskrietuvei. Burkāni, kartupeļi, brokoļi ātri vārās. Tomāti, gurķi vispār nav jāvāra. Ar garšvielām apberot var veselīgi paēst.
  Tāpat man žēl, ja meitene domā, ka viņai visa dzīve būs tikai tādā kā Maximā un tāpēc redz nav un nebūs laika sev - ne pasportot, ne paēst savādāk. Nav jau uzreiz jāsporto, var sākt ar pastaigām, kaut vai stundu - svaigs gaiss, tomēr aktivitāte. Sākumā derētu. Grūti jau ir, ja grib skriet un vingrot, bet nekad līdz tam vispār nav darīts.
  • Laura Amola

   Laura Amola

   Paldies par savu viedokli,vot šāda veida viedokļus es atbalstu kad nevis nodirš bet vienkarši pavisam mierīgi izsaka savu viedokli!!!!

   Jā filmēšanas laikā bik nokritu no disciplīnas jo tomēr ir kārdinoši ka blakus visu laiku ēd cīsiņus...
   Bet protams tas jau nenozīmē ka ja es vienu vai divas reizes atļaujos sevi palutināt ar kautko neveselīgu,ka tas nozīmē ka neievēroju Vitalitātes akadēmijas iesākto diētu...

   Es turpinu ieturu diētu,nodarbojos ar rīta rosmēm vairāk staigāju ar kājām...
   Jā ir brīži kad Mārtiņš mani neatbalsta tā kā es to vēlētos,bet toties mani atbalsta mana ģimene (mamma,mammas dzīves draugs,māsa,tētis,vecmamma) viņi man sniedz vislielāko atbalstu un pateicoties viņiem man ir gribasspēks un motivācija turpināt cīnīties ar saviem liekajiem kilogramiem!!!!
   • Atbilde

    Atbilde

    Lai veicas svara nomešanā. Našķoties jau var, bet nu tad, ja lielāko ēdienu daļu sastāda kas veselīgāks. Nekas traks nebūtu, ja ēstu pelmeņus 1x nedēļā vai desiņas 2x nedēļā, ja visās pārējās reizēs būtu kas savādāks. Vārīts ēdiens ir veselīgāks, arī tvaicēts. Tajā pat Maximā bija (vai vēl ir) katli tvaicēšanai - uzvāri ūdeni apakšējā katlā, var burkānus vārīt, bet augšējā iemest kartupeļus mazos gabaliņos. Kādas 15 minūtes un ēdiens gatavs, ļoti veselīgi.
 • tante

  tante

  ja- nu sodien noskatijos raidijumu pilniba un tas mani radija pardomas....nu ir vecakiem jadoma audzinot bernus ne tikai par maizi ,bet ari par garigo piepildijumu.seklas runas-vieniga problema-pirpildit vederu[un ari normalas majas cisini un pirktie pelmeni nedzivo]laurin, varbut vel nav par velu palasit vairak gramatas,paplasinat interesu loku.vispar macies klut sieviskigaka,inteligentaka....ja jau tevi bildina-tad reals turpinajums ir berni. pardomajiet- vai nevajag pilnveidoties pasiem, lai vismaz berniem butu laimigaka dzive....aboli no abeles talu nekrit....
 • Kate

  Kate

  Jaukās Lauras piemērs iedvesmoja arī mani uzsākt tievēšanu, paldies!
  • Gita
   +10 +10 0

   Gita

   Nu cik tad var?paliek jau smieklīgiPiemērs?piemērs kam?Kā nogulēt treniņu,gulēt uz paklājiņa un ēst visu,kas labi smaržo!...Pat trennere teica,ka jaunieši domā,ka viss notiks pats no sevis.
   Motivāciju labāk pameklē internetā,jo te tādas nav.
 • Kika

  Kika

  Pozitīva sērija, foršs pāris! Turu īkšķus, lai izdodas turpināt iesākto!
 • smaidīgā

  smaidīgā

  Super pārītis,patiesi un bez samākslotības,viņi tiešām neko netēloja un neizlikās labāki kameras priekša ,kādi ir dzīvē tādi arī šovā,mans personiskais viedoklis ,viņi tak ir pavisam jauni un daudzkas dzīvē vēl priekšā,man tiešām šis raidījums patika ,emocionāls un patiess!Lai viss izdodas šim jautrajam pārīm!
 • Aiva
  +13 +13 0

  Aiva

  Pārim pietrūka motivācijas. Nenopietna attieksme. Raidījuma veidotājiem vajadzēja vai nu krietni vairāk "spiest" uz dalībnieku emocijām, lai viņus motivētu un varētu noturēt vajadzīgajos rāmjos tiešām redzama rezultāta sasniegšanai, vai arī vajadzēja savādāku pāru atlasi veikt.
  • Viedoklis

   Viedoklis

   Es teiktu, kā tieši šim pārim vajadzēja tikt šovā. Kāpēc? Lai beidzot redzētu sevi no malas. Es to saku bez naida, jo kamēr dzīvo redzēdami tikai sevi no vienas puses, tur nekāda motivācija nevar būt.
 • Inga
  +24 +24 0

  Inga

  Ļoti žēl Lauras. Atbalsta vietā, tāda izturēšanăs. Pēc teksta, ka viņš varētu dzīvot arī bez viņas, seko bildinājums. Sviests. Lauras vietā muktu tālu prom no tā džeka un turpinātu cīnīties ar lieko svaru un sakārtotu dzīvi un tad jau arī atnāks tas īstais un vienīgais.
  • Gita
   +16 +16 0

   Gita

   Domāju,ka bildinājums bija šova veidotāju izdoma,jo čalis ar savu uzvedību neradīja priekštatu,ka viņam to vajag.Tā bieži notiek ukraiņu šovos,lai ūtu skaistāks nobeigums,iedod čalim gredzenu-ej un bildini.
  • runcis

   runcis

   Vispār jau viņš teica,ka pavisam izdzīvot varētu nevis,ka varētu dzīvot...
 • Anna

  Anna

  Tas čalis atgādina vienu puisi (vismaz šis ir ļoi līdzīgs),kurš pirms 2 gadiem strādāja Rimi. Nezinu sagadīšanās vai nē, bet viņu arī sauca Mārtiņš. Nostrādāja 3 dienas- aizgāja dēļ tā,ka nemaksāja 1000! (ja būtu attiecīgā izglītība, tad saprastu,ka grib 1000, bet viņam bija tik 18 gadu un tikko kā no skolas sola izkāpis. Kā arī darbs likās par smagu- mugura sāpējusi!
  • Lauras kolēģe

   Lauras kolēģe

   Laura arī ir no Rimi,salīdzinoši nesen aizgāja.
   Pirms tā,ka satika to čomu,tieši tāpat pusdienlaikā rija daudz draņķus.
   • Laura Amola

    Laura Amola

    kur tas laiks es no Rimi aizgāju pirms Gada!!!!!
  • Chiib
  • Laura Amola

   Laura Amola

   Mārtiņš strādāja Rimi,bet nevis 3 dienas bet 2,5mēnešus.
   Plus viņam bija nevis 18,bet 19 kad viņš strādāja Rimi.

   un nevajag spriest pēc sevis viņš strādāja ļoti apzinīgi!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!