68 komentāri

Šova ”Patiesības spogulis” otrā sērija pirmdienas, 27. februāra, vakarā pārspēja visu skatītāju cerības. Laura un Mārtiņš ekrānā piedzīvoja visu emociju gammu, bet stāsts noslēdzās, Mārtiņam bildinot savu Lauru, kura, ieturējusi pamatīgu diētu un saposta, stājās mīļotā priekšā kā īsta skaistule.

Kā Laurai iet ar tievēšanu pēc šova? Lasi te!

Sērijas galvenie varoņi bija 21 gadu vecā Laura un 20 gadus vecais Mārtiņš, kuri ir ļoti jauni, tāpēc nemāk veidot attiecības. ”Patiesības spogulim” abi pieteikušies laikā, kad jau pašķīrušies un dzīvo atsevišķi.

Abus izšķīrušas finansiālas problēmas – Laura vairs nevar izturēt, ka ienākumu ir tikai tik daudz, ka sanāk nomaksāt dzīvokļa īri un ”paiku” nopirkt.

Lasi šeit, kā sākās abu mīlasstāsts!

Patiesības spogulī ieraudzītais abus šokēja – spogulis norādīja, ka Laurai atlicis dzīvot vien 20 gadus. Meitene, redzot savu šausmīgo iespējamo nākotnes ainu, izplūda asarās un apņēmās darīt visu, lai izvairītos no drausmīgā likteņa.

“Atdošu visus savus spēkus,” gatavību cīnīties ar lieko svaru pauda Laura. Abi devās uz ”Vitalitātes akadēmiju”, jau sākumā nespējot valdīt sajūsmu par šikajiem apartamentiem.

Kā secināja ārsts ”Vitalitātes akadēmijā”, gada laikā Laura uzēdusies līdz 113,3 kilogramiem, un 49% viņas ķermeņa ir tauki.

Uzzinājis baisos skaitļus, Mārtiņš spēja pateikt tikai vienu: “Jeb**!”

Abi uzsāka stingru diētu un tika palutināti ar piena un alus vannām. Tiesa, Mārtiņš gandrīz nespēja ielikties alus vannā, bet pauda vēlmi to izdzert.

Foto

Laura atklāja, ka Mārtiņam seksā reizēm gadās misēkļi, tāpēc abu intīmās dzīves uzfrišināšanai tika izmantotas īpašas intīmā trenažiera nodarbības.

Tievēšanas procesā mīļais pārītis neiztika bez strīdiem, un ar Ragaciema Agneses palīdzību abi centās risināt attiecību problēmas. Pāris atklāja, ka mēdz uzbļaut viens otram. Abiem ir lieli kašķi par naudu – Mārtiņš spriež, ka ģimenes 300 eiro budžetu Laura notērē divās dienās.

Abi izbrauca romantiskā ceļojumā pa Kurzemes ārēm, taču pēc tā sākās jauna liga – Mārtiņš sāka atkal sarakstīties ar savu bijušo draudzeni no Kuldīgas.

Trīs nedēļu laikā Laura atbrīvojās no 7,9 kilogramiem. Pienāca laiks doties mājās un turpināt iesākto. Ieradies mājās, Mārtiņš jau steidza cept pelmeņus un speķi, bet Laura bija cītīgi apņēmusies turpināt veselīgo dzīvesveidu.

Mārtiņš piktojās, ka vairs nav ”haļava”, kad Laura gatavo ēst – desas jācep pašam, kamēr mīļotā atsevišķi sev gatavo veselīgu maltīti.

Centīgajai meitenei trūka atbalsta – tā vietā, lai atbalstītu, Mārtiņš viņas priekšā cepa pelmeņus un mielojās ar neveselīgiem našķiem.

Toties darbavietā Laurai ļoti nāca pretī – pavāre speciāli gatavoja veselīgas pusdienas īpaši viņai. Tiesa, meitenei ik pa brīdim ”paslīdēja kāja” uz našķiem.

Agnese abiem noorganizēja romantisku pārsteigumu – kruīzu, pēc kura nācās uz kādu laiku šķirties, lai pēc tam izlemtu, vai vērts atkal satikties pie patiesības spoguļa.

Laura šķiroties mazliet skuma, kamēr Mārtiņš jau līksmoja, ka būs brīvs laiks “uztaisīt” kārtīgu ”kodienu”.

Abu atkalredzēšanās prieks bija neaprakstāms. Lauru, kura bija krietni notievējusi un skaisti saposta, pirmajā brīdī pat bija grūti atpazīt.

Mārtiņš, saticis savu Lauru vēl skaistāku, metās uz ceļa un lūdza viņas roku. Meitene, protams, piekrita.

Noskaties šokējošo sēriju!

Foto

TOP komentāri

 • Inga
  +25 +25 0

  Inga

  Ļoti žēl Lauras. Atbalsta vietā, tāda izturēšanăs. Pēc teksta, ka viņš varētu dzīvot arī bez viņas, seko bildinājums. Sviests. Lauras vietā muktu tālu prom no tā džeka un turpinātu cīnīties ar lieko svaru un sakārtotu dzīvi un tad jau arī atnāks tas īstais un vienīgais.
 • Santa
  +21 +21 0

  Santa

  Ak, Dies' cik nožēlojami! Es goda vērds nēesmu cilvēks, kas "norej" tādus raidījumus un cilvēkus. Nu, bet šoreiz - trūkst vārdu! Es pati nēesmu nekāda pareizā un ne tuvu ne slaidule (gan smēķēju, gan mīlu panašķēties). BET! Cilvēkiem bija dota TĀDA iespēja - reāli izdarīt kautko SAVĀ labā! Viņos bija ieguldīta milzu nauda, pūles, laiks - UN?! Varu tikai pateikt - diemžēl - pagrimuši kustoņi un viss. Tikai tādas amēbas (piedodiet) var nenovērtēt tādu iespēju - vērst savu veselību, dzīvi, attīstību un turpmāko dzīvi - sev par labu. Tūkstošiem cilvēku neko tādu nevar atļauties un tikai var par ko tādu sapņot (arī es) - a te - iztizloties, izrēkties, izpazorīties un visu "nolaist podā"!!! Un viņai vēl manikīru kursus uzdāvināja! Jēzīt! Hehhhh..... Nu, ko - neko.
  Skumjākais ir arī tas, ka ja viņi šo lasīs - viņi TĀ ARĪ NEKO NESAPRATĪS.
  pietam - NEKAD.
 • Anna
  +18 +18 0

  Anna

  Īsta mīlestība?Nopietni?Tad Jums nav nemāzākā nojausma,kas tā tāda ir..Šeit neredzēju neko,ko varētu saukt par Īstu Mīlestību.Kašķi,viena otra noniecināšana,nesaprašanās.
  Laura,tie komentāri,ko paši šeit rakstāt Jūsu dzīvi neuzlabos,dodies dzīvē tālāk un iepazīsti kā ir,kad vīrietis dara un atbalsta,ne tikai smīkņā un runā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl