Komentāri

Populārais dejotājs Deniss Tumakovs, kurš kā galvenais horeogrāfs piedalījās šovā ”Netīrās dejas” un ar saviem priekšnesumiem regulāri priecē arī citos TV3 projektos, ticis pie iespējas paspīdēt arī Britu kinobalvas pasniegšanā.

“Svētdien, 12. februārī, kopā ar draudzeni un draugiem no Igaunijas biju Londonā, kur man radās iespēja aiziet uz BAFTA (British Academy Film Awards),” Skaties.lv atklāj Tumakovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāpēc ”Netīrās dejas” beidzās tik skarbi? Tumakova aizkulišu stāstu lasi šeit!

Viņš iespēju nav laidis garām un piedalījies gan smalkajā sarkanā paklāja gājienā, kur mirdzējis kopā ar atzītām britu kino zvaigznēm, kā arī līksmojis oficiālajā “afterpārtijā”.

Attēlus no smalkā pasākuma Tumakovs laipni piedāvā novērtēt arī Skaties.lv lasītājiem.

Foto

“Mana draudzene uz BAFTA ceremoniju uzvilka latviešu dizaineres Elmiras Kakimovas kleitu, bet man tauriņa vietā bija AlterTie no Tom Frant,” ar zvaigznes cienīgu stila izjūtu uz sarkanā paklāja var palepoties mūsu TV šovu spīdeklis.

Tumakovs izpētījis, ka iekļuvis arī oficiālajā sarkanā paklāja video (ap 01:15 minūti).

Video

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl