1 komentārs
FOTO: iemīļotie aktieri un TV sejas līksmo TV3 un LNT jaunās sezonas atklāšanā
24.08.2017. MTG Rudens sezonas atklāšanas pasākums. (Ilze Zvēra / f64)

Kanāli TV3 un LNT ceturtdien, 24. augustā, īpašā gaisotnē viesnīcas ”Radisson Blu Latvija Conference & SPA Hotel” bārā ”Skyline” atklāja lielos rudens sezonas jaunumus. Pasākumā pulcējās skatītāju iemīļoti aktieri un TV sejas.

”TV3 un LNT rudenī piedāvāsim labāko no tā, kas pieejams Latvijas un pasaules izklaides industrijā. Šajā sezonā esam gatavi jaunu zvaigžņu uzmirdzēšanai vairākos lielizmēra Latvijā radītos projektos.

Daudzu gadu gaitā izveidojušās stipras tradīcijas, bez kurām nav iedomājama skatītāju ikdiena. Tas ir darba dienu vakaru seriāls ar lieliskiem Latvijas aktieriem, iemīļotie šovi un raidījumi, sporta pasākumi.

Šajā rudenī ne tikai dzims jaunas zvaigznes, virmos kaislības un risināsies detektīvu cienīgi notikumi, bet arī redzēsim latviešu attiecības un darbus un nedarbus, un, protams, visam pāri būs sportiska sacensība,” norāda ”MTG TV Latvia” vadītāja Baiba Zūzena.

TV3 izklaidēs un pārsteigs

Jaunais dziedošo talantu šovs ”X Faktors” tiks atklāts 3. septembra vakarā plkst. 20:20 kanālā TV3. Šova pirmajai kārtai – četriem atlases raidījumiem izraudzīti 138 muzikālie talanti no visas Latvijas, bet šova uzvarētāja vārds tiks noskaidrots četrpadsmit nedēļu ilgā muzikālā sacensībā, kas noslēgsies 3. decembrī.

Tāpat pasākumā tiks prezentēts “X Faktors” klips. Noskaties šeit!

No 18. septembra ik darba dienu plkst. 20.20 TV3 piedāvās jaunu Latvijā veidotu seriālu ”Svešā seja”. Vienā no galvenajām lomām iejutīsies seriāla ”UgunsGrēks” iemīļotais aktieris Ģirts Ķesteris. Viņš atveidos ārstu un plastiskās ķirurģijas klīnikas vadītāju Robertu, pie kura strādās Dārtas Danevičas atveidotā medmāsa Madara, bet abu ceļi krustosies ar Kasparas Dumbura atveidoto medicīnas studentu Arti.

Par lielisku atpūtu pirmdienas vakarā pēc ”Īsto veču” fināla gādās šova ”Saimnieks meklē sievu” jaunā, ceturtā sezona ar Baibu Sipenieci-Gavari. Jau 2. oktobra vakarā plkst. 21:00 varēsiet uzzināt, kuri pieci  saimnieki – dalībnieki –ir saņēmuši visvairāk vēstuļu.

Rudens sezonā atgriežas arī detektīvseriāls ”Ēnu spēles” ar jauno, trešo sezonu, ko skatītāji varēs baudīt no 3. oktobra otrdienās plkst. 21:00 TV3. Jaunajā sezonā piedalīsies jau iepazītie aktieri – Mārtiņš Egliens, Ainars Ančevskis, Dārta Daneviča, kuriem pievienosies jauni varoņu atveidotāji – Dita Lūriņa, Egils Melbārdis un Artūrs Dīcis.

Šajā rudenī populārais pētnieciskās žurnālistikas raidījums ”Nekā personīga” uzsāks jauno, 10. sezonu kanālā TV3. No 3. septembra un turpmāk ik svētdienas vakaru plkst. 19.00 skatītājus uzrunās raidījuma vadītāji un žurnālisti Ilze Jaunalksne un Jānis Krēvics.

Pagājušā gadā uzsāktais projekts ”Melu teorija” guva plašu rezonansi un rudenī sekos tā jaunā, 2. sezona. Projekta autori žurnālisti Jānis Krēvics un Ansis Pūpols arī šosezon stāstīs kā rodas meli medijos, kā tie izplatās un kāds ir to mērķis.

LNT vēl tuvāk cilvēkiem un reģioniem

LNT rudens sezonā piedāvās cilvēkstāstus gan rīta raidījumos, ikdienas ziņu formātā, kā arī dokumentālās un mākslas filmās, seriālos un Latvijas koncertos! Skatītājiem tiks piedāvāts jauns raidījums ”Atklāj Latgoli ar Kristapu Rasimu”, kas tiks pārraidīts no 26. septembra otrdienās plkst. 20:35.

Dažādās Latgales puses raidījumos Kristaps Rasims atklās kopā ar kādu sabiedrībā zināmu personību. Rasima ceļabiedri būs Kristīne Garklāva, Kristaps Tālbergs, Miks Dukurs, Dons un citi.

Ar neparastām izdarībām skatītājus no 21. septembra ceturtdienas vakaros plkst. 21.10 priecēs šova ”Lauku sēta” ceturtā sezona. Šogad šova formātā nelielas izmaiņas – sacentīsies sievietes pret  vīriešiem. Viņi strādās vaigu sviedros un sacensība sitīs augstu vilni. Arī šajā sezonā šova vadītājs būs atraktīvais Jānis Rāzna.

No 4. septembra un turpmāk katru darba dienas rītu raidījums ”900 sekundes” būs kopā ar visu Latviju jau no plkst. 6.00! Cilvēku paradumi un dzīves ritms mainās, un ”900 sekundes” iet roku rokā ar savu skatītāju un ar sparu, kāds līdz šim nav redzēts un sajusts. Rīti kopā ar skatītājiem kļuvuši vēl dinamiskāki un dzīvāki, lai ikviens, kas mostas pašā rīta agrumā un ir vēl mājās vai jau darbā, uzsāktu enerģisku dienu. Raidījums kļuvis vēl interaktīvāks, aicinot tā veidošanā iesaistīties arī skatītājus.

Pirmo reizi Latvijas televīzijas ekrānos – indiešu telenovele ”Apsolītā” no 4. septembra darba dienu rītos plkst. 8.15. Krāšņu tērpu, emociju un mūzikas piepildīts stāsts ir par divām māsīcām, kuras vieno īpaša saikne.

Savukārt no 9. septembra piektdienās plkst. 21.10 LNT piedāvā jaunu žanru – ”Dāmu detektīvi” jeb detektīvfilmu izlasi ar Loriju Lohlinu (Lori Loughlin), kuru skatītāji iepazinuši seriālā ”Sirds aicinājums” galvenajā lomā. Lohlinas attēlotā Dženifera ir gandrīz vai profesionāla bagātību medniece garāžu izpārdošanās.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl