EKSKLUZĪVI: pirmais ieskats TV3 jaunajā attiecību šovā

4 komentāri
EKSKLUZĪVI: pirmais ieskats TV3 jaunajā attiecību šovā
Skaties.lv

Jau pirmdien, 20. februārī, TV3 debitēs Latvijā vēl nebijis attiecību šovs ”Patiesības spogulis”, kurā astoņi kolorīti pāri no visas Latvijas atklās skatītājiem savu attiecību lielās problēmas, ar kurām šova laikā centīsies tikt galā. Skaties.lv viesojās šova filmēšanā un lielā notikuma gaidās ekskluzīvi piedāvā ieskatīties filmēšanas laukumā.

”Patiesības spoguļa” noteikumi paredz, ka pavisam astoņi rutīnas nogurdināti pāri dodas uz ”Vitalitātes akadēmiju”, kur trīs nedēļu garumā veltīs laiku tikai sev – tievēs, mācīsies veselīgu dzīvesveidu un cīnīsies ar savu attiecību dēmoniem.

Skaties.lv ekskluzīvi apciemoja dalībniekus ”Vitalitātes akadēmijā”.

Aina Poiša par godu šovam pilnībā mainījusi tēlu! Lasi te!

Kā novērtēja Skaties.lv, vispārēju sajūsmu dalībnieku vidū izsaukusi iespēja uztrenēt savas seksuālās spējas, strādājot ar īpašu intīmo trenažieri.

Foto

Pēc darba ”Vitalitātes akadēmijā” visi dalībnieki atgriezīsies mājās un centīsies veselīgo dzīvesveidu ieviest savā ikdienā, lai vēlāk uz divām nedēļām šķirtos un katrs vienatnē pārdomātu, vai tiešām vēlas ar otru būt kopā. Tajā visā pāriem palīdzēs divas profesionāles: Agnese Bērziņa jeb Ragaciema Agnese un Aina Poiša.

Pirmajā raidījumā par savām attiecībām cīnīsies Sanita un Jānis. Simpātisks pāris, kuru attiecībās ienākusi rutīna un kuri nezina, kā ar to tikt galā. Jānis ir darbaholiķis – viņš uzskata, ka vīrieša galvenais pienākums ir nest mājās naudu.

Taču Sanitai tas nav galvenais – viņa sapņo, ka Jānis vairāk laika velta ģimenei. Viņa vēlas, lai bērni redz nevis tēti, kurš bieži kliedz, jo bērni traucē viņam strādāt, bet tēti, kurš savas rūpes par ģimeni izrāda ar laiku, ko atvēl ģimenei un kopīgiem pasākumiem. Sanita pavisam nesen pat vēlējusies šķirties no Jāņa, taču vīrs pierunājis viņu pagaidīt līdz pavasarim. Viņi kopā tievēs, mācīsies veselīgu dzīvesveidu un, iespējams, pat piedzīvos otru medusmēnesi. Bet tas viss ir viņu pašu ziņā!

”Patiesības spogulis” TV3 būs baudāms pirmdienu vakaros no 20. februāra.

TOP komentāri

 • kukū
  +2 +2 0

  kukū

  pusdienās hormonpilnas 100 gr vistas porcija kaķa devas lielumā ir krietni par mazu!
 • Alfrids
 • Lote
  +2 +2 0

  Lote

  Tā ēdienkarte izskatās dīvaina. Tomātu pasta ar ceptiem sīpoliem ? Kas tā par dīvainu diētu?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl