Ekskluzīvi Latvijas skatītājiem: ”Jaunais pāvests 2” uzreiz pēc pasaules pirmizrādes

4 komentāri
Ekskluzīvi Latvijas skatītājiem: ”Jaunais pāvests 2” uzreiz pēc pasaules pirmizrādes
PUBLICITĀTES FOTO

Lieliskas ziņas seriālu draugiem – Paolo Sorentīno skandalozā seriāla “Jaunais pāvests” turpinājums kopš 11. janvāra pieejams baudīšanai arī latviešu auditorijai platformā ”Go3”. Pieslēdzies un novērtē stāstu, par ko runā visa pasaule!

”Jaunais pāvests” otrā sezona ”Go3” skatītājiem tiek piedāvāta pa taisno no ražotāja – pasaules pirmizrādi tā piedzīvojusi 10. janvārī un jau 11. janvārī pirmās divas sērijas piedāvātas ”Go3” skatītājiem.

Turpmāk katru sestdienu ”Go3” tiks piedāvātas divas pašas jaunākās ”Jaunā pāvesta” sērijas.

Galvenajās lomās īsta sapņu komanda – Džūda Lovs un Džons Malkovičs. Vai spēj iedomāties viņus kā pāvestus?

Seriāla otrās daļas filmēšana sākās 2018. gada izskaņā Itālijā. Daļa patiešām filmēta Vatikānā, Svētā Pētera bazilikā. Otrā sezona sastāvēs no deviņām sērijām, kas ļaus ielūkoties Vatikāna pasaulē, kurā ikdienā ieskatīties nav ļauts. Un garīdznieku pasaulē, tāpat kā laicīgajā pasaulē, valda noslēpumi un intrigas.

Seriāla otrās daļas notikumi risinās deviņus mēnešus pēc pirmās daļas fināla. Džūdas Lova atveidotais Pāvests Pijs XIII atrodas starp dzīvību un nāvi – komā. Viņš nespēj pildīt savas funkcijas, un tiek atrasts cits kandidāts, kam uzņemties šos pienākumus.

Šarmantais un izsmalcinātais angļu aristokrāts sers Džons Brannokss, kuru atveido Džons Malkovičs, tiek kronēts par jauno pāvestu un pieņem vārdu Jānis Pāvils III. Bet, kā jau tas nojaušams, Pijs mostas no komas.

Rodas savdabīga situācija – līdzās pastāv divi dzīvi pāvesti, katrs ar savu domu gājienu un idejām. Skaidrs, ka tas radīs īstu spriedzi!

Seriāls ir skandalozs un provokatīvs, taču to ar interesi skatās gan ticīgie, gan neticīgie, gan paši garīdznieki.

Kā par seriāla jauno sezonu izteicies ”The New York Times” televīzijas kritiķis Maiks Heils, tajā netrūks darbavietas situāciju komēdijas elementu, bet vēl vairāk tas atgādinās kādu citu cienījamu žanru – mafijas kino. Draudzes locekļu manipulācijas otrajā sezonā atgādinās mafijas ģimenes darbību.

Latviešu skatītājiem ir īpaši paveicies, jo otrā sezona pie mums nonāk rekordlaikā – sērijas ”Go3” baudāmas uzreiz pēc pasaules pirmizrādes.

Interesanti fakti par seriālu:

  • Garīdznieki tajā redzami smēķējot, izmantojot modernās tehnoloģijas un sociālos tīklus. Izrādās, ka visas šīs laicīgās vājības Dieva kalpu ikdienā nav aizliegtas.
  • Filmas lielisko aktieru kompānijā ir arī skandalozais mākslinieks Merilins Mensons, pati sevi filmā atveido Šārona Stouna.
  • Seriāla pirmajā daļā skanējusi arī latviešu komponista Pētera Vaska mūzika. Vasks pat nav zinājis, kā itāļu režisors uzgājis viņa darbus, taču jūtas pagodināts.
  • Pirmajā sezonā piedalījās arī latviešu kardināls Ozoliņš, kurš gan nav nekāds pozitīvais varonis. To, vai kāds latviešu aktieris parādīsies arī šosezon, redzēs skatītāji. Katrā ziņā skaidrs, ka režisoram Latvija labi zināma.
  • Interesanti, ka par skandalozo seriālu un tā jaunumiem informē arī ticīgo portāls ”Ebaznīca”, kas liek domāt, ka seriālu, kurš parāda garīdzniekus skandalozā gaisotnē, ar interesi skatās arī kristīgās pasaules pārstāvji.

Meklē seriālu ŠEIT!

Meklē arī citas filmas, šovus, sporta pārraides un skaties sev izdevīgā laikā un bez reklāmām!

Spied TE un iepazīsti lielisko ”Go3” piedāvājumu!

Pirmais mēnesis – bez maksas!

4 komentāri