Komentāri

Kas var būt labāks par šovbiznesu? Saņemt portāla Skaties.lv balvu šovbiznesā! Šoreiz tāda iespēja būs, tāpēc, ja vēl neesi balsojis, izdari to īpašajā sadaļā, kas atrodama tālāk. Kamēr rit balsošana, mēs Tevi iepazīstināsim ar visiem mīluļiem, kas izvirzīti šai balvai!

Šeit izvirzīti tie varoņi, kuri par savu popularitāti var pateikties tieši savai mutei – vai nu no tās birušas gada labākās runas pērles, vai kaislīgākie ekrāna skūpsti. Tādu aizgājušajā gadā nav bijis maz – šova “Izklausies redzēts” galvenais žūrijas pārstāvis Jānis Šipkēvics, Valmieras drāmas teātra aktrises Elīnas Vānes atveidotā Baiba seriālā “Viņas melo labāk”, Ulda panika, lecot ar gumiju Siguldā, šovā “Īstie veči”, neiztiksim arī bez jēkabpilietes Violetas Stepanovas no šova “Lauku sēta”, kā arī raidījuma “Bez Tabu” eksperimenta “Pirmā skūpsta” zvaigzne, “dvēseles izsūcējs” Ēriks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
NOBALSO PAR SAVU FAVORĪTU!

Video: Baiba seriālā “Viņas melo labāk”

Video: Ulda lielais pārdzīvojums šovā “Īstie veči”

Video: Viola no “Lauku sētas”

Video: “dvēseles izsūcējs” no “Bez Tabu: Pirmais skūpsts”

Foto: Ērika un Daigas uznāciens

Foto: Jānis Šipkēvics šovā “Izklausies redzēts”

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl