Komentāri

Kas var būt labāks par šovbiznesu? Saņemt portāla Skaties.lv balvu šovbiznesā! Šoreiz tāda iespēja būs, tāpēc, ja vēl neesi balsojis, izdari to īpašajā sadaļā, kas atrodama tālāk. Kamēr rit balsošana, mēs Tevi iepazīstināsim ar visiem mīluļiem, kas izvirzīti šai balvai!

Šeit izvirzīti tie varoņi, kuri par savu popularitāti var pateikties tieši savai mutei – vai nu no tās birušas gada labākās runas pērles, vai kaislīgākie ekrāna skūpsti. Tādu aizgājušajā gadā nav bijis maz – šova “Izklausies redzēts” galvenais žūrijas pārstāvis Jānis Šipkēvics, Valmieras drāmas teātra aktrises Elīnas Vānes atveidotā Baiba seriālā “Viņas melo labāk”, Ulda panika, lecot ar gumiju Siguldā, šovā “Īstie veči”, neiztiksim arī bez jēkabpilietes Violetas Stepanovas no šova “Lauku sēta”, kā arī raidījuma “Bez Tabu” eksperimenta “Pirmā skūpsta” zvaigzne, “dvēseles izsūcējs” Ēriks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
NOBALSO PAR SAVU FAVORĪTU!

Video: Baiba seriālā “Viņas melo labāk”

Video: Ulda lielais pārdzīvojums šovā “Īstie veči”

Video: Viola no “Lauku sētas”

Video: “dvēseles izsūcējs” no “Bez Tabu: Pirmais skūpsts”

Foto: Ērika un Daigas uznāciens

Foto: Jānis Šipkēvics šovā “Izklausies redzēts”

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl