Komentāri

Kas var būt labāks par šovbiznesu? Saņemt portāla Skaties.lv balvu šovbiznesā! Šoreiz tāda iespēja būs, tāpēc, ja vēl neesi balsojis, izdari to īpašajā sadaļā, kas atrodama tālāk. Kamēr rit balsošana, mēs Tevi iepazīstināsim ar visiem mīluļiem, kas izvirzīti šai balvai!

Šeit izvirzīti tie varoņi, kuri par savu popularitāti var pateikties tieši savai mutei – vai nu no tās birušas gada labākās runas pērles, vai kaislīgākie ekrāna skūpsti. Tādu aizgājušajā gadā nav bijis maz – šova “Izklausies redzēts” galvenais žūrijas pārstāvis Jānis Šipkēvics, Valmieras drāmas teātra aktrises Elīnas Vānes atveidotā Baiba seriālā “Viņas melo labāk”, Ulda panika, lecot ar gumiju Siguldā, šovā “Īstie veči”, neiztiksim arī bez jēkabpilietes Violetas Stepanovas no šova “Lauku sēta”, kā arī raidījuma “Bez Tabu” eksperimenta “Pirmā skūpsta” zvaigzne, “dvēseles izsūcējs” Ēriks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
NOBALSO PAR SAVU FAVORĪTU!

Video: Baiba seriālā “Viņas melo labāk”

Video: Ulda lielais pārdzīvojums šovā “Īstie veči”

Video: Viola no “Lauku sētas”

Video: “dvēseles izsūcējs” no “Bez Tabu: Pirmais skūpsts”

Foto: Ērika un Daigas uznāciens

Foto: Jānis Šipkēvics šovā “Izklausies redzēts”

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl