12 komentāri

Kas ir “Ekrāna mīlulis”? Kā jau šovbiznesā ierasts, gada šķērsgriezumā notiek daudz un dažādu notikumu, un lai te negrimtu aizmirstības jūrā, šogad portālā Skaties.lv to visu apkoposim, taču mums ir nepieciešama Tava palīdzība. Turpinām iepazīstināt ar visām nominācijām, un šoreiz kārta pienākusi nominācijai “Gada skaistulis”.

Šajā kategorijā esam izvirzījuši tos, kuri paši nav kautrējušies publiski paziņot, ka ir izskatīgi, vai arī kuriem scenārija autori piešķīruši sekssimbolu un skaistuļu titulus.

Nominācijā esam iekļāvuši Intara Rešetina atveidoto Oskaru seriālā “Šķiršanās formula”, Andra Buļa spēlētu Māri seriālā “Viņas melo labāk”, Ģirta Ķestera tēloto Fēliksu no seriāla “UgunsGrēks” kā arī Aināru no šova “Netīrās dejas”.

NOBALSO PAR SAVU FAVORĪTU

Video: Māris no seriāla “Viņas melo labāk”

Video: Oskars no seriāla “Šķiršanās formula”

Foto: Ainārs no šova “Netīras dejas”

TOP komentāri

  • Fane
  • Seniors
    +1 +1 0

    Seniors

    JA !!! Latvija un Latvijas sievietem , vairak nekas nav prata , ka SEKS , esana un gerbsanas !!! Apnicis jau skatities televizija , kur pec katras pusstundas , to vien redzam . Tad jau , Latviesu draiskulem , jabrauc uz AAR , vai jalaizas pie dzihadistiem . Tur , izkasis , visos caurumos !!! Atradusas = skaistules !!!Butu labak domajusas , ka izaudzinat un izskolotu bernus !
  • Mm

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl