Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

3 komentāri
CIEMOS: kā pēc ”Patiesības spoguļa” dzīvo Maigonis un Dace
SABĪNE ZVIRBULE, SKATIES

Viens no šova ”Patiesības spogulis” veiksmes stāstiem ir Dace un Maigonis. Ieradušies šovā ar pamatīgām svara un attiecību problēmām, pēc ekrāna piedzīvojuma abi burtiski  no jauna uzplaukuši kā izskata ziņā, tā savstarpējās attiecībās. Skaties.lv apciemoja pāri divus mēnešus pēc filmēšanas, lai noskaidrotu, kā viņi dzīvo tagad.

Svars turpina kristies – jau mīnus 11 katram

”Šovs uzlika tik spilgtu ”štampu”, ka pēc atbraukšanas mājās, biju pārliecināts – nekad vairs ”nenoraušos”, nekad neko. Taču tā dzīves realitātes ir cita,” uzsākot sarunu ar Skaties.lv patiess vēlas būt Maigonis.

Tas gan nebūt nenozīmē, ka abi atgriezušies uz vecās takas. Pāra ledusskapī vairs neatrast pelmeņus, kečupu un neveselīgus našķus – Maigonis lepni atrāda, ka tas pilns dažāda veida dārzeņiem no zemnieku tirdziņiem. Mājās goda vietā stāv nūjas, podiņos dīgst tomātu stādiņi.

”Mēs joprojām ēdam veselīgi, cenšamies brīvdienās izrauties nūjot. Trešdienās un svētdienās mēģinām ievērot kefīra dienu. Viss notiek,” tā Maigonis. Kopš ”Vitalitātes akadēmijas” pagājuši jau vairāk kā divi mēneši, un kā Daces, tā Maigoņa svars turpina kristies.

Maigonis jau zaudējis kopā 11 kilogramus un arī Dace apmēram tikpat. Dace smej, ka vairs neesot, ko mugurā vilkt – jābrauc uz laukiem un jāmeklē jaunības dienu drēbes.

Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Cigarete un alus kauss – tikai uz svētkiem

Pāris nevēlas melot ne sev, ne šova faniem – reizi pa reizei sevi palutinot. Dacei tā ir kāda kūciņa, Maigonim – alus glāze, kāds frī kartupelis un ”svētdienas cigarete” zolītes vakarā.

”Neesmu nekāda svētā Indijas govs. Ir jau šad tad pagrēkots – ir uzpīpēts, ir iedzerts. Bet tas vairs nav ieradums ikdienā, ko organisms pieprasa – tas ir uz svētkiem,” godīgi atklāj Maigonis, kurš vēl gada sākumā, ejot šovā, bija kaislīgs pīpmanis un tusētājs.

Viņš nevēlas melot skatītājiem – pilnībā atteikties no alkohola lietošanas un kāda dūma uzvilkšanas Maigonis netaisās. Te runa vairāk par saprašanu, kas ir par daudz.

”Ja tu normāli, veselīgi dzīvo, aizej panūjot, nedomāju, ka tas ir baigais grēks – aiziet sestdienā ar puikām drusku patusēt,” uzskata šova varonis.

”Bet šo mēnešu laikā ne reizi nav bijis tavs mīļākais ēdiens – pelmeņi!” secina Dace, liekot abiem izplūst smieklos – jā tiešām, nav pat pamanījuši, ka divus mēnešus pat nav sakārojies pelmeņu. To vietā par vakara rituālu kļuvusi salātu griešana. Maigonim ir īpaša recepte gardiem salātiem, ar kuriem viņš teju ik vakaru sagaida mājās savu Daci.

Bet reizēm Dace gaida mājās Maigoni – zolīte un dambrete joprojām topā, taču nu šī gaidīšana ir mierpilnāka.

”Pa šo laiku pats neesam paspējuši īsti sastrīdēties. Un arī ”bombīšana” no Daces puses nav bijusi. Reizēm pat viņa, sagaidot mani mājās, brīnās, kāpēc tik ātri esmu atpakaļ,” secina Maigonis.

Bērniņš? Kā Pugačovai – ar surogātmāti!

Tiesa, jautājumu par iespējamo ģimenes papildinājumu abi joprojām smejoties dēvē par ”šausmīgāko jautājumu, kas var būt”.

Dace

Dace

”Kad es būšu pensionāre, tad būs! Kā tai indietei, kura 62 gados piedzemdēja. Vai vēl labāk – kā Alla Pugačova! Ar surogātmāti,” joko Dace.

Arī Maigonis par šo iepriekš sev tik sāpīgo tēmu nu jau atjoko – kā būs augšā lemts, tā notiks. Un ja nenotiks – eh, nu tad ies Maigonis nūjot!

”Varam vienkāršāk pateikt – mēs sapņosim par to,” jokojas Dace.

Lai arī daļai pāru ”Patiesības spogulis” bija kā ”grūdiens”, kas pamudina sākt plānot kāzas, Dace un Maigonis spriež, ka viņiem tagad tāpat labi – precību plānus abi nemaz nekaldina. Vispār abu plānos šobrīd ir vien skaisti turpināt dzīvot uz tās pašas jaukās nots, uz kuras viņi nokļuvuši ”Patiesības spogulī”.

”Arī par ārzemju braucieniem runājot, ko cilvēks tajos cer iegūt? Jaunas emocijas? Tepat arī var dabūt? Dabas skatus? Latvijā nav? Te ir lētāk un nav nekur jādzenas,” mierā, harmonijā un mājās dzīvot grib Dace.

Šovā abiem tik gludi negāja – Maigonis publiski nosauca Daci par kazu! Skaties video te!

”Es labāk par tiem 700 eiro aizbraukšu nevis uz Itāliju, bet atkal uz ”Vitalitātes akadēmiju”. Ha!” tā Maigonis.

Vēl viens ieguvums no ”Patiesības spoguļa” ir jauni draugi – šova pāri regulāri satiekas un apmainās pieredzē. Pirmdienu vakaros tas pāris, kuru attiecīgajā vakarā rāda ekrānā, klāj savas veselīgās vakariņas un aicina ciemos pārējos, lai kopīgi skatītos sēriju.

”Katrs demonstrē savus tievētāju ēdienus. Mums, piemēram, bija īpašās liesās karbonādes. Un, protams, salātu bļoda,” stāsta Maigonis.

Dace smejoties rāda rotaļlietas, kas nākamajā pirmdienā jānodod Līgai un viņas mazajam – abas kļuvušas par lieliskām draudzenēm.

”Vissvarīgākais ir tas, ka šovs mums iedeva pareizo dzīves virzienu. Tas bija baigais grūdiens. Bez ”Patiesības spoguļa” mums nekad nebūtu izdevies tik ļoti mainīt dzīvi, sakārtot uztura režīmu, attiecības – visu. Nenoliegšu, mēdzam jau sevi arī palutināt, jo viens ir diēta šovā, bet otrs – reālā dzīve.

Zinu, ka būs tādi, kas nesapratīs un metīsies rakstīt savus komentārus.

Man jau zolītē arī kāds iesmējās – lielais tievētājs, ko tagad atpūties. Bet tur jau tā lieta, ka man nav jāizliekas vai jāmelo kāda priekšā, jo, ja es kādu piečakarēju, tad tikai sevi.

Es varētu pateikt visai Latvijai, ka es daru tagad to vai šito. Bet ko man tas dos? Jo pats sevi nevar apčakarēt,” tā Maigonis.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl