7 komentāri

Pirmdienas, 10. aprīļa, vakarā TV3 noslēdzās ”Patiesības spogulis”. Pēdējās sērijas galvenie varoņi bija jaunie vecāki Evita un Aivars. Sērijas laikā tika pievarēta ne vien liekā svara problēma, bet arī atkarība no mobilā telefona, un tās izskaņā pāris izlēma apprecēties.

Interesanti, ka tad, kad abi iepazinās, liekā svara problēmas bija Evitai, bet Aivars bija slaids. Nu situācija mainījusies – Evita ir pavisam kalsna, kamēr Aivars – pamatīgi apvēlies. Vīrietis ir pārmērīgi aizrāvies ar viedierīcēm.

Aivars katru brīvu brīdi telefonā spēlē spēlītes, arvien vairāk attālinoties no ģimenes. Evita spriež, ka tā jau ir nopietna atkarība.

Evitas sāpe ir arī kāzu jautājums – ja agrāk Aivars allaž teicis, ka precēs pēc piecu gadu draudzības, nu jau pagājuši seši gadi, bet nekāda kāzu plānošana nenotiek.

Kā beidzās Dzērumu pārīša stāsts? Lasi šeit!

Foto

Aina Poiša abu problēmu definēja visai skaidri – Aivars it kā ir blakus, bet tajā pašā laikā nav, jo aizņemts ar telefonu. Šī atklāsme lika Evitai izplūst asarās.

Slavenais Patiesības spogulis iezīmēja skumju ainu – ja Aivars tā turpinās, viņš lemts vientulībai.

Kā jau allaž, pirms tievēšanas uzsākšanas abus izmeklēja ārsts. Atklājās, ka Aivars sver 124 kilogramus. Kalsnās

Evitas ierašanās kabinetā ārstu mazliet pārsteidza un lika izplūst smieklos.

Meitene smejoties paskaidroja, ka šeit ieradusies galvenokārt atbalstīt mīļoto. Meitene svēra 62 kilogramus. Izpētījis Evitas rādītājus, ārsts ieteica strādāt pie muskuļu masas audzēšanas – to Evitai esot par maz.

Treneris pāri slavēja kā vēl nevienu – abi ļoti cītīgi sporto un klausa norādēm nevis meklē atrunas.

Tā kā Aivars ikdienā pieradis ēst daudz, stingrā diēta viņam pamatīgi bojāja garastāvokli. Problēmas sagādāt turpināja atkarība no telefona – Aivars mobilo līdzi ņēma pat tualetē.

Ainas iedvesmots, Aivars atteicās no savas spēlītes, ”atdodot klanu” citam spēlētājam. Pēc divām nedēļām ”Vitalitātes akadēmijā” Aivars bija izrāvies no spēlēšanas atkarības. Tā vietā viņš sāka apmeklēt deju nodarbības kopā ar mīļoto Evitu.

”Vitalitātes akadēmijā” Evita atbrīvojās no trim kilogramiem, bet Aivaram izdevās tikt vaļā no 10 kilogramiem.

Mājās abus gaidīja emocionāla tikšanās ar meitiņu un jau sagādātas klijas, lai diētu var turpināt. Aivars gan atzinās, ka pirmajā vakarā, svinot paveikto, iedzēris nedaudz ”šņabīša”.

Taču tālāk viss notika lieliski – Aivars, atbrīvojies no telefona atkarības, pavadīja vairāk laika ar meitiņu.
Īsts izaicinājums abiem bija ballītes sarīkošana. Kompānija uzjautrinājās, ka Aivars, uz stiprā dzēriena uzdzerot limonādi, to pēc tam izspļauj glāzē.

Atšķirtības laikā abi ļoti skuma viens pēc otra. Aivars izšķīrās par drosmīgu soli – viņš atbrīvojās no varenās bārdas.

Abi satikās pie Patiesības spoguļa un apbēra viens otru ar skūpstiem, paužot neviltotu mīlestību viens pret otru. Pēc šova pāris nolēma apprecēties. Kāzas ieplānotas jau augustā.

Ejam ciemos pie iepriekšējo sēriju varoņiem Daces un Maigoņa! Skaties bildes šeit!

Video

TOP komentāri

 • Laumiņa
  +5 +5 0

  Laumiņa

  Man arī žēl Evitu, kas tas par veci, kas telefonā sēž. Kā tāds tīnis.
 • pfff
  +5 +5 0

  pfff

  Man Evitas bija ļoti žēl - skaista sieviete, dzemdējusi savam vīrietim meitiņu, bet viņš uzaudzējis taukus un spaida telefonu. Blakus viņai viņš vispār izskatās pēc veča gados.
 • Eva
  +5 +5 0

  Eva

  Aizej uz jebkuru bērnu rotaļlaukumu un tu paģībsi. Mazie spēlējas bet vecaki kā zombiji lūr savos telefonos. Neticu ka viņi visi kaut kādu biznesu bīda.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl