Bijušie mīlnieki Artūrs un Rēzija mīlas šovā ”noskaidro attiecības”

53 komentāri
Bijušie mīlnieki Artūrs un Rēzija mīlas šovā ”noskaidro attiecības”

Lielākais pārsteigums šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” pirmajā sezonā bija bijušo mīlnieku Artūra un Rēzijas tikšanās dalībnieku ampluā. Bijušajam pārim neizdevās likt pie malas aizvainojumus un ļauties piedzīvojumam, bet piedalīšanos šovā viņi neaizmirsīs nekad!

Tiekot pāri pirmajam šokam saistībā ar tikšanos – bijušie mīlnieki centās pārrunāt reiz piedzīvoto, kā nekā viņi bija kopā trīs nedēļas, kuru laikā izveidojās īsta mīlas intriga.

Nebijis gadījums mīlas šovā! Randiņā satiksies bijušie mīlnieki

Artūrs neslēpj, ka laikā, kad Rēzija, viesojusies pie viņa, spēlējusi ar viņa draugiem galda spēles, viņa paralēli čatojusi ar bijušo puisi. Jauniete teikusi bijušajam, ka grib atkal būt kopā, toties Artūram uzsvērusi, ka viņai viņš patīk.

Situācija sāpinājusi jauno vīrieti, bet viņš cer, ka pēc gada izdosies par to visu pasmieties, pagaidām gan tas neizdodas, jo kopš šķiršanās pagājis tikai pusotrs mēnesis.

Artūrs uzsvēra, ka ir piedevis Rēzijai un netur uz viņu ļaunu prātu, bet viens ir piedot, pavisam kas cits – aizmirst.

Rēzija piedāvāja šova partnerim palikt draugiem, baudīt braucienu draugu statusā, bet Artūrs uzskata, ka draudzība balstās uz uzticību, ja tās nav, tad nevar pastāvēt arī draudzība.

Šova dalībnieks būs nelokāms pieņemtajā lēmumā un aizvedīs Rēziju atpakaļ uz mājām. Meitene atteiksies ņemt līdzi puiša dāvātos ziedus, kurus Artūrs ātri vien pārdāvinās garām ejošajai dāmai.

Rēzija tikšanos komentēs ar vārdiem – jūtos, kā ar “aukstu ūdeni aplieta”. Tomēr viņa spēs atzīt, ka puiša aizvainojumā lielu lomu spēlē tieši viņas rīcība.