”Atradu visskaistāko kleitu savā mūžā!” Zināmas skaistā Dzērumu pārīša kāzu detaļas

26 komentāri
”Atradu visskaistāko kleitu savā mūžā!” Zināmas skaistā Dzērumu pārīša kāzu detaļas
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

2. septembrī kāzas dzers ”Patiesības spoguļa” fanu iemīļotais pārītis – Mārtiņš Bankevics un Laura Amola, kurus skatītāji iesaukuši par Dzērumu pārīti. Trīs nedēļas pirms lielās dienas Laura Skaties.lv atklāj emocijas, kas radušās saspringtajā gatavošanās posmā.

”Laiks skrien vēja spārniem. Vēl tikai nesen bija 1. jūnijs, kad pieteicām kāzu datumu, bet tagad jau ir augusta vidus, līdz kāzām ir palikušas tikai trīs nedēļas. Tās būs vislielākais stresa laiks, jo 2. septembris vairs nav tālu,” Skaties.lv atklāj Laura.

”Patiesības spoguļa” zvaigzne neslēpj – gatavošanās laiks viņai emocionāli bijis grūts. “Daudz šķēršļu, daudz pārbaudījumu, daudz kas jāpaspēj nokārtot, lai mūsu diena būtu ideāla un izdevusies,” stāsta topošā sieva.

STRĪDA KARSTUMĀ VIŅA BLIEZA MĀRTIŅAM AR SLOTU! LASI ABU MĪLASSTĀSTU TE!

Foto: Mārtiņa un Lauras skaistā mīlestība

Par īpašu izaicinājumu izvērtušies līgavas tērpa meklējumi. “Kad jau biju atmetusi ar roku un domāju, ka uz sava auguma kleitu neatradīšu, atradu visskaistāko kleitu savā mūžā.

Plus vēl kura man der kā uzlieta!” priecīgi stāsta Laura.

Nu palikuši pēdējie sagatavošanās darbi, jo tās būs ne vienkāršas kāzas, bet dubultkāzas! Reizē ar Mārtiņu un Lauru precēsies arī Lauras mamma un viņas mīļotais vīrietis.

”Abas ar mammu tagad sākam vairāk nervozēt. Jo tomēr abas precamies vienā dienā, abas uztraucamies, vai viss būs izdevies ideāli,” tā Laura.

Foto: pārīša pārvērtības

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl