Komentāri

Lai ko arī kāds teiktu par pašmāju šoviem un seriāliem, tie spēj pieskarties skatītāju sirsniņām, liekot aizkustinājumā smaidīt un pat notraukt kādu asariņu. Skaties.lv piedāvā atskatīties uz saļviļņojošākajiem brīžiem televīzijas šovos un seriālos 2016. gadā.

Sirdi plosošā līgavas dziesma

Šovam “Kāzu gūstā” noslēdzoties, fantastisku pārsteigumu sagādāja līgava Ieva, kura veltīja ļoti skaistu dziesmu savam vīram un meitiņai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 

Neviennozīmīgi vērtētais publiskais bildinājums

Publiski pameņģējies ar citu skaistuli, Aivars šovā ”Precētie pret brīvajiem” bildināja savu draudzeni. Cik skarbi tas viss beidzās, lasi te!

 

Mīlas triumfs pār naudu

Kad Katei, šova ”Netīrās dejas” izskaņā bija jāpaziņo, vai viņa izvēlas naudu vai Aināru, triumfēja mīlestība. Diemžēl drīz pēc fināla nofilmēšanas viss beidzās – par to sīkāk te.

 

Gada skaistākais bildinājums

Par emocionālāko un sirsnīgāko ekrāna bildinājumu šoreiz parūpējās Arvis un Marija no ”Viņas melo labāk”.

 

Laimes asaras un smiekli kopā – Kims izvēlas Andu

Neviltota meitenes sajūsma, uzzinot, ka puisis izvēlējies viņu – Anda neslēpa emocijas, saprotot, ka uzvarējusi cīņā par Kima sirdi ”Netīrajās dejās”.

 

Patiesas emocijas pēc visiem uztraukumiem ”Kāzu gūstā”

Satikšanās ar radiniekiem pēc ilgāka atšķirtības brīža ”Kāzu gūstā” lika sariesties asariņām kā varoņu, tā skatītāju acīs.

 

Tēva un meitas salabšana slimnīcā

Emocionālu ainu, kas ikvienam liks pārdomāt savu tuvinieku patieso vērtību, ”Viņas melo labāk” skatītājiem piedāvāja Marija un Māris.  Iespējams, gaidītākais brīdis – tēva un meitas salabšana.

 

Emocionālākā deja Roberta un Ketijas izpildījumā

Roberta un Ketijas elpu aizraujošais priekšnesums kļuva par vienu no visvairāk skatītākajiem video ”Netīrajās dejās”.

Lasi vēl