Komentāri

Lai ko arī kāds teiktu par pašmāju šoviem un seriāliem, tie spēj pieskarties skatītāju sirsniņām, liekot aizkustinājumā smaidīt un pat notraukt kādu asariņu. Skaties.lv piedāvā atskatīties uz saļviļņojošākajiem brīžiem televīzijas šovos un seriālos 2016. gadā.

Sirdi plosošā līgavas dziesma

Šovam “Kāzu gūstā” noslēdzoties, fantastisku pārsteigumu sagādāja līgava Ieva, kura veltīja ļoti skaistu dziesmu savam vīram un meitiņai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 

Neviennozīmīgi vērtētais publiskais bildinājums

Publiski pameņģējies ar citu skaistuli, Aivars šovā ”Precētie pret brīvajiem” bildināja savu draudzeni. Cik skarbi tas viss beidzās, lasi te!

 

Mīlas triumfs pār naudu

Kad Katei, šova ”Netīrās dejas” izskaņā bija jāpaziņo, vai viņa izvēlas naudu vai Aināru, triumfēja mīlestība. Diemžēl drīz pēc fināla nofilmēšanas viss beidzās – par to sīkāk te.

 

Gada skaistākais bildinājums

Par emocionālāko un sirsnīgāko ekrāna bildinājumu šoreiz parūpējās Arvis un Marija no ”Viņas melo labāk”.

 

Laimes asaras un smiekli kopā – Kims izvēlas Andu

Neviltota meitenes sajūsma, uzzinot, ka puisis izvēlējies viņu – Anda neslēpa emocijas, saprotot, ka uzvarējusi cīņā par Kima sirdi ”Netīrajās dejās”.

 

Patiesas emocijas pēc visiem uztraukumiem ”Kāzu gūstā”

Satikšanās ar radiniekiem pēc ilgāka atšķirtības brīža ”Kāzu gūstā” lika sariesties asariņām kā varoņu, tā skatītāju acīs.

 

Tēva un meitas salabšana slimnīcā

Emocionālu ainu, kas ikvienam liks pārdomāt savu tuvinieku patieso vērtību, ”Viņas melo labāk” skatītājiem piedāvāja Marija un Māris.  Iespējams, gaidītākais brīdis – tēva un meitas salabšana.

 

Emocionālākā deja Roberta un Ketijas izpildījumā

Roberta un Ketijas elpu aizraujošais priekšnesums kļuva par vienu no visvairāk skatītākajiem video ”Netīrajās dejās”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl