5 komentāri

Pirmdienas, 20. februāra, vakarā TV3 beidzot debitēja ilgi gaidītais attiecību šovs ”Patiesības spogulis”. Pirmie, kuri ar ”Patiesības spoguļa” palīdzību ķērās pie savu attiecību, veselības un izskata sakārtošanas, bija Sanita un Jānis, kuri ir kopā jau kopš 18 gadu vecuma.

Sanita strādā par fizioterapeiti, bet Jānis ir IT speciālists. Pāris audzina divus bērnus un laulības dzīve iegājusi rutīnā, jau radušās domas par šķiršanos.

Stresu abi slīcina šķietami nevainīgās brīvdienu iedzeršanās pie televizora. Eksperimenta laikā pārim palīdzēja parapsiholoģe Ragaciema Agnese. Šovam piesakoties, pāris bija uz šķiršanās robežas.

Foto: Sanitas un Jāņa dzīve

Ragaciema Agnese jau pašā sākumā secināja, ka daļa problēmas ir Jāņa pastāvīgajā nogurumā – vīrietis esot despots pats pret sevi, jo, gribēdams būt īsts vīrietis, sevi par daudz izliek darbā.

Darbaholisms ne tikai draud izjaukt ģimeni, bet arī ietekmē viņa veselību.

Brīvdienu vakaros pāris relaksējas, iedzerot televizora priekšā. Abus šīs regulārās ballītes mazliet biedē, jo abu tēviem bijušas problēmas ar pārmērīgu alkohola lietošanu.

Vai tu jau novērtēji Ainas Poišas īpašās pārvērtības speciāli ”Patiesības spogulim”? Skaties te!

Arī ēšanas režīms abiem nav tas veselīgākais – Sanita šovam pieteikusies, sverot 89 kilogramus, bet Jānis – 111. Abi jau gadiem mēģina notievēt, taču svars tikai pieaug.

Foto: pāra piedzīvojumi šovā

Sākot cīņu, pāris kopā ieskatījās Patiesības spogulī, novērtējot savus augumus apakšveļā un ieskatoties nākotnē. Spogulis parādīja, kādi abi izskatīsies pēc 20 gadiem, ja tie neko savā dzīvē nemainīs.

Attēls ”pēc 20 gadiem” bija baiss – pamatīgi izplūduši augumi, nogurušas, slimīgas sejas.

Lai izbēgtu šāda likteņa, Sanita un Jānis ieradās ”Vitalitātes akadēmijā”, kur tos apskatīja ārsts, kurš šokēja pāri atkal, atklājot, cik daudz abu ķermeņos ir tauku un, ka pēc veselības stāvokļa abi atbilst krietni vecākiem cilvēkiem.

Abiem trīs nedēļas bija jāievēro īpaša diēta, jātrenējas un jābauda procedūru kopums ”Vitalitātes akadēmijā”. Šajā laikā Sanitai izdevās atbrīvoties no gandrīz pieciem kilogramiem, savukārt Jāņa rezultāti, kā atzina ārsts, bija vienkārši satriecoši – vairāk nekā 10 kilogramu svara zudums 19 dienās.

Abi atzina, ka arī jūtas labāk, kas uzlabo arī attiecības. Kā to labi vārdos ietērpa Ragaciema Agnese – ar lieko svaru prom aizgājis rutīnas svars.

Pēc tievēšanas ekspertu uzraudzībā abiem bija jāturpina strādāt mājās – vispirms kopā, tad katram atsevišķi, lai noslēgumā atkal tiktos pie Patiesības spoguļa un izlemtu, kas notiks ar abu attiecībām.

Nonākot mājās, Sanita un Jānis apņēmības pilni turpināja iesākto. Abi pārskatīja ēdienkarti, izslēdzot no tās sāls pārbagātās garšvielas un citas neveselīgas lietas, kā arī aktīvi apmeklēja sporta klubu.

Pāris atzinās, ka, protams, grūti ievērot diētu, ja apkārt bērni ēd saldumus. Problēmas sagādāja Jāņa atgriešanās uz darbaholisma taciņas, taču arī tā tika atrisināta ar Ainas Poišas un Ragaciema Agneses palīdzību. Ģimene ar prieku secināja, ka dzīve ir mainījusies – viņi pavada daudz laika kopā un ir atraduši kopīgu vaļasprieku – dejas.

Trešajā posmā abiem nācās padzīvot atsevišķi, lai apdomātu, vai vēlas turpināt attiecības. Abi satikās, kopā nometuši – Sanita deviņus, bet Jānis 14 kilogramus.

Pie liktenīgā Patiesības spoguļa abi izlēma, ka ir vērts palikt kopā, un pauda milzīgu prieku par to, ka izmantojuši iespēju ar šova palīdzību sakārtot sevi un attiecības.

Video: Noskaties pirmo sēriju!

Foto: pāris pirms fināla tikšanās

TOP komentāri

 • Juris
  +4 +4 0

  Juris

  maģiskais spogulis :D
  nu visu cieņu, visu cieņu
  neko traģiskāku no montāžas viedokļa vēl nav nācies redzēt
 • hah
 • Deizija

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl