17 komentāri

Pirmdienas, 3. aprīļa, ”Patiesības spoguļa” zvaigznes bija pārdevēja Inga un noliktavas darbinieks Dainis. Šoreiz vairāk nekā jebkad nācās pastrādāt tieši abām psihoterapeitēm, jo vairāk par liekā svara problēmām šā pāra kopdzīvi bojā psiholoģiska rakstura problēmas, ko uzjundī pagātnes rēgi.

Par Daiņa un Ingas pagātnes rēgiem vairāk lasi šeit!

Pāra cīņa ar sevi, kā ierasts, sākās ar ieskatīšanos ”Patiesības spogulī”. Šoreiz tas iezīmēja baisu ainu tieši Dainim.

Vīrietis pauda vēlmi tikt galā ar liekā svara problēmu un depresiju, kļūstot par citu cilvēku. Savukārt Inga izteica gatavību mīļoto atbalstīt un arī pati mainīties uz labo pusi, lai ģimenē vairs nebūtu strīdu.

”Vitalitātes akadēmijas” ārsts secināja, ka Dainis sver vairāk nekā 120 kilogramu, un viņam ir krietni par daudz tauku, taču pozitīvi, ka vīrietim ir ļoti liela muskuļu masa, kas palīdzēs tauku dedzināšanā.

Aizkulišu FOTO

Ingas svars toties bija gandrīz ideāls, taču viņa uzsvēra, ka vēlas ieturēt stingro režīmu, lai atbalstītu mīļoto.

Nodarbību laikā atklājās, ka Daini ļoti nomierina izjādes ar zirgiem. Ar pāri aktīvi strādāja Aina, mācot abiem pārstāt vienam otru kontrolēt un sākt vairāk novērtēt.

Līdz ar svara krišanos, uzlabojās arī Daiņa garastāvoklis. Iespēju izbaudīt ”Vitalitātes akadēmijas” aktivitātes Dainis nosauca par ”kosmosa dāvanu” īstajā brīdī.

Rezultāti trīs nedēļu laikā bija lieliski – Ingai izdevās sasniegt savu ideālo svaru, bet Dainis nometa sešus kilogramus un zaudēja 11 centimetrus viduklī. Bija uzlabojies arī abu garastāvoklis un pašsajūta.

Pāris pauda vēmi iesākto turpināt mājās. Dainis rīkojās drastiski – tika izmesta majonēze un izlietnē izlieta kola.

Lai palīdzētu Dainim sadzīvot no pagātnes atmiņām, Aina ar abiem kopā devās ceļojumā pa vīrieša bērnības takām.

Šova trešajā fāzē abiem nācās padzīvot atsevišķi, lai pēc tam tiktos pie Patiesības spoguļa. Pirms tam Ingu īpaši uzposa stiliste.

Kopā šova laikā Dainim izdevās atbrīvoties no 12 kilogramiem, bet Inga nometa sešus. Abu satikšanās pie Patiesības spoguļa bija īpašas sirsnības un mīlestības pilna. Dainis paziņoja, ka abiem vajag apprecēties.

Tikmēr Dzērumu pāra dzīves murgs nupat beidzies! Lasi šeit!

Video: noskaties sēriju

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl