Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Šovi un seriāli

FOTO: Saimnieks Brumsons ar noslēpumainu dāmu uz moča apbraukā Eiropu

FOTO: Saimnieks Brumsons ar noslēpumainu dāmu uz moča apbraukā Eiropu 2

No divu nedēļu ilga ceļojuma pa Melnās jūras reģionu mājās atgriezies TV3 šova ”Saimnieks meklē sievu” iepriekšējās sezonas dalībnieks Ģirts Brumsons no Aizputes. Ceļojumā, kas vairāk bijis kā piedzīvojums, nevis ar mērķi apskatīt konkrētas vietas, viņš bija devies kādas dāmas pavadībā.

Parādos grimstošā Violeta gatava pieņemt fanu finansiālu palīdzību

Parādos grimstošā Violeta gatava pieņemt fanu finansiālu palīdzību 244

Pagājušajā nedēļā Latviju satricināja šovu zvaigznes Violetas Stepanovas bēdu stāsts – blondīne atklāja, ka nekādi nespēj atmaksāt “ātro kredītu” parādu un summa jau dubultojusies. Pēc šīm atklāsmēm zvaigzne saņēmusi negaidītu fanu atbalstu un gatava no viņiem pieņemt arī finansiālu palīdzību. Ar vienu noteikumu.

Šovu zvaigzne Saldus Anita kopā ar mīļoto pametusi Latviju

Šovu zvaigzne Saldus Anita kopā ar mīļoto pametusi Latviju

Saldeniece Anita Ozoliņa, kura koši uzmirdzēja TV3 šovos ”Tēta nedienas Latvijā” un ”Precētie pret brīvajiem”, pametusi Latviju un kopš jūlija sākuma mīt Nīderlandē. Uz vēju un tulpju zemi viņa devusies kopā ar mīļoto vīrieti Emīlu Reņko.

”Cukuriņš” ir dusmīgs! Auces smukulītis Pēteris plosās piketā Rīgā

''Cukuriņš'' ir dusmīgs! Auces smukulītis Pēteris plosās piketā Rīgā 6

”Saimnieks meklē sievu” brīvie vīrieši ir ne tikai strādīgi, stalti un nopietnas attiecības alkstoši – viņi arī aktīvi pauž savu sociālo atbildību. Vismaz smukais Pēteris Grudovskis, saukts arī par Cukuru. Saimnieks aktīvi piedalījies piketā pie viesnīcas ”Rīdzene”, pieprasot ģenerālprokurora Ērika Kalnmeiera atkāpšanos no amata, kā arī izmeklēšanas atjaunošanu tā dēvētajā ”oligarhu lietā”.

FOTO: ”Viņas melo labāk” zvaigžņu līdzinieki tiekas konkursa lielajā finālā

FOTO: ''Viņas melo labāk'' zvaigžņu līdzinieki tiekas konkursa lielajā finālā

Otrdienas, 11. jūlija, pēcpusdienā restorānā “Sounset Lounge” vasarīga negaisa un lietus pavadīti, ieradās portāla Skaties.lv un seriāla “Viņas melo labāk” veidotāju kopīgi organizētā līdzinieku konkursa finālisti. Šoreiz jau viņiem bija pavisam citi uzdevumi kā pirmajā atrādīšanās reizē. Skaties.lv piedāvā apskatīt lielā fināla foto.

Ikdienā glābj cilvēkus, bet brīvajā laikā – dzied! “X Faktoru” gatavs iekarot arī “UgunsGrēka” fināla sērijas zvaigzne Normunds

Ikdienā glābj cilvēkus, bet brīvajā laikā - dzied! "X Faktoru" gatavs iekarot arī "UgunsGrēka" fināla sērijas zvaigzne Normunds 3

Viņš ir gatavs darīt jebko, lai piepildītu savu sapni. Iepriekš viņu esam manījuši pašmāju seriālu konkursos (piedalījies gan “UgunsGrēka” aktieru, gan arī “Viņas melo labāk” līdzinieku konkursos), nu ar ģitāru padusē ir gatavs iekarot arī simpātijas ar savu balsi gaidāmajā dziedošo talantu šovā “X Faktors”. Tiem, kas nepazīst – Normunds Blauvs no Teikas.