Šons Pens atgriežas asa sižeta kino

Komentāri

Lielbritānijā pasaules pirmizrādi piedzīvojusi jauna kinorežisora Pjēra Morela asa sižeta filma Šāvējs (The Gunman). Galvenās lomas tajā atveido vairākas Oskara balvas ieguvušie Šons Pens un Havjers Bardems.

Filmā Šāvējs amerikāņu aktieris Šons Pens atveido izbijušu speciālo uzdevumu vienības kareivi, kurš pamet Kongo Demokrātisko Republiku, kur piedalījās valdības gāšanā. Taču pēc vairākiem gadiem viņa pagātne atgriežas un sāk viņu vajāt – viņa bijušie darba devēji pieņem lēmumu Džimu nogalināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bēgot no pasūtījuma slepkavām, Džims nokļūs Barselonā un, lai glābtu savu dzīvību, sāk cīņu pret slepkavības pasūtītājiem un cenšas atgūt labo slavu.

Šī ir pirmā Šona Pena asa sižeta filma pēdējo 30 gadu laikā. Tās režisors ir Pjērs Morels, kurš ir pazīstams ar tādiem darbiem kā Nolaupītā, No Parīzes ar mīlestību un Rajons B13. Citās lomās ir iejuties arī Oskara balvas ieguvējs Havjers Bardems, Idris Elba un Rejs Vinstons, kurš plašāku atpazīstamību guva pēc filmas Indiana Džonss un kristāla galvaskausa karaļvalsts.

Latvijas kinoteātros filmu Šāvējs sāks izrādīt no 27. marta.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl