Šogad ārzemju vēstniecību Ziemassvētku labdarības tirgu apmeklēs arī prezidenta kundze

0 Komentāru
Šogad ārzemju vēstniecību Ziemassvētku labdarības tirgu apmeklēs arī prezidenta kundze
PUBLICITĀTES FOTO

Sestdien, 1. decembrī, notiks tradicionālais ārzemju vēstniecību labdarības Ziemassvētku tirgus, kuru organizē Rīgas starptautiskais sieviešu klubs (IWCR). Vairāk nekā 30 ārvalstu vēstniecības Latvijā piedalīsies tirdziņā, kas notiks Rīgas domē.

Labdarības tirdziņš notiks jau 22. reizi un piedāvās iespēju nogaršot dažādu kultūru nacionālos ēdienus, dzērienus, kā arī saviem mīļajiem Ziemassvētkos nopirkt oriģinālas dāvanas, piemēram, rokdarbus, rotaļlietas, vīnu, delikateses.

Ziemassvētku labdarības tirdziņu atbalsta dažādu valstu vēstniecības un to ģimenes locekļi, kā arī starptautisko uzņēmumu pārstāvji Rīgā, Latvijā.

Tirdziņa laikā būs iespēja noskatīties bērnu koru priekšnesumus un piedalīties loterijās.

Pateicoties svētku atmosfērai, Ziemassvētku tirdziņš ir ieguvis popularitāti arī starp vietējiem iedzīvotājiem, kuriem patīk izbaudīt starptautisku noskaņu.

Pagājušajā gadā šo tirdziņu apmeklēja arī Latvijas valsts prezidenta kundze Iveta Vējone – pirka dāvaniņas, runājās ar apmeklētājiem un brīvprātīgajiem, kuri palīdz tirgus organizēšanā.

Pateicoties sponsoriem, ārvalstu vēstniecībām un “IWCR” biedriem, pagājušā gada tirdziņā tika saziedoti vairāk nekā 40 000 eiro.

Saziedotie līdzekļi tika izlietoti 17 Latvijas organizācijām, kuras tika rūpīgi piemeklētas, pievēršot lielāku uzmanību tieši sievietēm un bērniem.

Ziemassvētku labdarības tirgus notiks sestdien, 1. decembrī, no plkst. 11.00 līdz 16.00 Rīgas domē, Rātslaukumā 1.
0 Komentāru