Zirgs gandrīz izjaucis Prakašu pāra indiešu kāzu ceremoniju

0 Komentāru
Zirgs gandrīz izjaucis Prakašu pāra indiešu kāzu ceremoniju
facebook.com/simona.kubasova

Pirms mēneša skaistumkonkursu dalībniece, modele Simona Kubasova un barbadosiešu izcelsmes uzņēmējs Radžs iestūrēja laulības ostā. Skaistās kāzas norisinājās Itālijā netālu no Komo ezera un pulcēja vienuviet pāra ģimenes locekļus un tuvākos draugus. Pēc laulībām Simona pieņēma vīra uzvārdu un nu dēvējama par Simonu Kubasovu-Prakašu.

Mēnesi pēc kāzām sociālajos tīklos Simona publiskoja līdz šim neredzētas kāzu fotogrāfijas, kā arī atklāja smieklīgu atgadījumu par zirgu, kas indiešu nacionālajā laulību ceremonijā radīja stresu.

Par Simonas Kubasovas-Prakašas indiešu kāzām lasi:

Uz ceremoniju Radžam bija jādodas balta zirga mugurā, bet, pateicoties indiešu bungu ritmiem, zirgs baidījies un saraustīti jājis.

Atgriežoties atmiņās, Simona atceras, ka nekad dzīvē nebija redzējusi mīļoto tik saspringtu un stresa pilnu. Zirgs nav gribējis apstāties, bet vēlējies jāt apkārt pa ceremonijas vietu, lai tikai tiktu tālāk no bungu skaņām.

Foto: facebook.com/simona.kubasova

Viena no jauniegūtajām skaistules radiniecēm zem Simonas ieraksta uzrakstīja komentāru, sakot, ka topošajam vīram noteikti bijis ļoti karsti sēdēt indiešu nacionālajā tērpā zirgam mugurā.

Nu atceroties šo atgadījumu jaunlaulātie gardi pasmejas.

Atgriežoties Ņujorkā no medusmēneša, Simona sarunā ar portālu Skaties.lv atklāja, ka vēlas uzņemt filmu, pabeigt skolu un tad pāris pievērsīsies pēcnācēju radīšanai. Jaunā sieviņa nespēj sagaidīt, kādi pēcnācēji radīsies ņemot vērā rasu sajaukumu un Radža garās kājas.

 
0 Komentāru