Yana Bruk sašutusi par cilvēku reakciju, uzzinot par viņas iespējamo grūtniecību

6 komentāri
Yana Bruk sašutusi par cilvēku reakciju, uzzinot par viņas iespējamo grūtniecību
INSTAGRAM

Pirms vairākām dienām skandalozā ”Instagram” zvaigzne Yana Bruk paziņoja, ka veikusi grūtniecības testu, jo cīnās ar nelabumu un ir bijusi seksuālās attiecībās. Nu jauniete neslēpj savu sašutumu par cilvēku komentāriem.

Pēc Yanas rakstītā rodas iespaids, ka tests bijis negatīvs, bet pēc mēneša tas jāveic atkārtoti, kā nekā menstruālais cikls viņai vēl nav atsācies.

Foto: seksīgā ”influencere” Yana Bruk spēlējas ar neona krāsām un skūpstās ar kādu dāmu

Foto: neķītrā ”influencere” Yana Bruk savu pēcpusi atlej ģipsī

Tests veikts, jo viņa vairākas nedēļas cīnījusies ar nelabumu un vēders radījis dīvainas sajūtas.

”Ja būšu stāvoklī diez vai dalīšos ar apkārtējiem šajos jaunumos. Nevēlos, lai kāda niecība apspriež kādā krāsā būs mans bērns vai runā par manu morāli,” tā Yana.

Yana turpina, sakot, ka šos cilvēkus, kāds ir dzemdējis, audzinājis – mātes, sievietes un nu viņi ”influencerei” pārmet viņas morāles standartus, kas it kā neatbilst mātes lomai.

Skaistule apzinās, ka reiz kļūs par māti un būs pati labākā mamma pasaulē. Viņā ir daudz mīlestības un nav vietas ”netīrumiem”.

”Es varu kaut 10000 reizes fotografēties kaila, ja kādam tas saistās, ar ko netīru, tad būšu ”netīra”, ne “morālais kroplis ar puvušu sirdi”,” raksta Yana.

Yana šobrīd atrodas Maskavā, kur veseļojas, bet pirms saslimšanas izklaidējās klubos, restorānos un piedalījās fotosesijās.

Video: neķītrā Yana Bruk kaislīgi skūpsta spoguļattēlu

6 komentāri