Vita Baļčunaite skarbi kritizē Lauras Rizzotto ”Eirovīzijas” tērpu

3 komentāri
Vita Baļčunaite skarbi kritizē Lauras Rizzotto ”Eirovīzijas” tērpu
Eurovision/EBU un Lauris Vīksne

Tas brīdis ir pienācis – jau šovakar uz lielās ”Eirovīzijas” skatuves kāps Latvijas pārstāve, Brazīlijas latviete Laura Rizzotto. Tikmēr vietējās slavenības steidz izteikt savu viedokli par daiļās dziedātājas priekšnesumu.

“Šis ir Lauras Rizzotto skatuves imidžs ”Eirovīzijai”? Viņas dziesma ”Funny girl” pati par sevi ir atklāta un jutekliska, vai patiesi vajadzīgs tikpat… tiešs apģērbs?” – sašutusi ir aktrise Vita Baļčunaite.

“Jebkurš no viņas abiem ”Supernovas” izvēlētajiem tērpiem būtu bijis burvīgs, tikai ne šis. Vai tas ir veids, kā Latvija vēlas sevi prezentēt uz starptautiska mēroga skatuves? – ‘”Funny girl” from Latvia’? Piemēram, Britnijai Spīrsai šis piestāvētu un nemaz neizskatītos ”aizdomīgi”, bet Laurai organiski derēja tas, ko viņa pati bija izraudzījusies – sievišķīgāks un elegantāks.”

“Laura ir skaista sieviete ar sulīgu seksapīlu un talantīga māksliniece ar ļoti patīkamu, glītu balss tembru un ar konkrētajā dziesmā izkoptu, noslīpētu vokālo izpildījumu. Konkursā viss ar viņu būs lieliskā kārtībā. Šis viedoklis ir tikai par viņai izraudzīto tērpu. Dziesmas vēstījuma atbilstība Eirovīzijai arī, protams, ir subjektīva rakstura,” ir pārliecināta Baļčunaite.

“Viss ir gaumes jautājums. Un ir forši, ka visi esam atšķirīgi, ka gaumes, viedokļi atšķiras un tādējādi mēs katrs ar savu pienesumu padarām šo pasauli košāku un aizraujošāku. Svarīgākais, lai katrs rodam iespēju dzīvot saskaņā ar sevi un tādējādi arī ar citiem. Tad arī mūsu padarītais būs ar pievienoto vērtību,” uzskata aktrise.