Viena nakts izvērtās 13 gados! Roberta Putņa un viņa vīra Dmitrija romantiskais iepazīšanās stāsts

70 komentāri
Viena nakts izvērtās 13 gados! Roberta Putņa un viņa vīra Dmitrija romantiskais iepazīšanās stāsts
INSTAGRAM

Janvāra sākumā Vācijā apprecējās latviešu politiķis un lektors Roberts Putnis un viņa mīļotais vīrietis Dmitrijs Markovs. Abi ir kopā jau 13 skaistus gadus un padalījušies medijiem ar savu romantisko iepazīšanās stāstu.

Reportāžu no pāra kāzām baudi TE!

Roberta un Dmitrija mīlasstāsts sākās pirms 13 gadiem. Kā žurnālam ”Privātā Dzīve” atklājis Putnis, viņi ir viens no tiem pāriem, kuru stāsts sācies ar saraksti tolaik ļoti populārajā portālā ”Draugiem”.

”Tā bija vienas nakts pazīšanās, kas ievilkās par vienu skaistu nakti 13 gadu garumā,” žurnālam atklāti pastāstījis politiķis.

Lai arī pēdējos gados, kad viņš aktīvi darbojies politikā, abi maz pavadījuši laika kopā, abiem izdevies saglabāt attiecībās dzirkstelīti.

”Tā ir izvēle – pieņemt lēmumu būt kopā un darīt visu, lai tas notiktu. Mums ir kopējas vērtības – draudzība, mīlestība, līdzīgs skatījums uz pasauli,” stāsta Putnis.

Pārim ir divi suņi un viņi priecātos savu ģimenīti kuplināt ar bērniņu. Diemžēl abi sapratuši, ka Latvijā geju pārim adoptēt mazuli ir teju neiespējamā misija, kā arī neslēpj – uztraucas par to, ka, ja arī tas izdotos, sabiedrības attieksme pret pašu bērnu būtu graujoša.

”Ceru, ka reiz sabiedrība mainīsies uz labu. Taču saprotu tos, kuriem ir bail no manis un LGBT kopienas. Tas ir dabiski – baidīties no nezināmā,” tā Putnis.

70 komentāri