Video: naktī uz ielas pašvaldības policija iztaujā rakstnieci Kristīni Teilāni

5 komentāri
Video: naktī uz ielas pašvaldības policija iztaujā rakstnieci Kristīni Teilāni
J.D. Photography/Jūlija Dmitrienko

Latviešu rakstniece un tetovēšanas meistare Kristīne Teilāne izdevusi savu trešo grāmatu ”Libertīna”. Šoreiz darbs nav tapis uz autobiogrāfiskiem motīviem, bet ir rakstīts romāna formā. Grāmata jau atrodama grāmatnīcās un Rīgā izvietoti lieli plakāti, kuri informē grāmatu mīļus par jauno romānu. Šo plakātu dēļ māksliniece iekūlusies īpatnējā ķezā ar policiju.

Naktī, kad plakāti tika izvietoti galvaspilsētā, rakstniece bija satikusies ar vienu no saviem labākajiem draugiem, iluzionistu Juri Gavrilovu.

Braucot garām pieturai, kurā atradās viens no plakātiem, Juris izteica vēlmi nofotografēties pie plakāta. Kā nekā šādi plakāti ne katru dienu tiek izvietoti Rīgā, un drauga panākumi ir jāiemūžina.

Rakstniece un iluzionists apturējuši mašīnu un divos naktī devušies fotografēties. To pamanījusi pašvaldības policija.

”Juris jau atradās automašīnā, bet es nē. Pienāca policija, iztaujājot, pavadīja mani līdz automašīnai. Bija jāuzrāda dokumenti, jāpaskaidro, ko daru uz ielas. Viņi sākumā neticēja, ka esmu grāmatas autore.

Smieklīgi, ka stāstot, ko darām pieturā, parādījās otra reklāma un viņi domāja, ka kaut kas nav kārtībā, jo kurš gan fotografējas pie kredītu reklāmas,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Kristīne.

Kristīne Teilāne izdod trešo grāmatu – Libertīna!

Beigu beigās viņa jauki parunājusies ar policistiem, pastāstījusi, ka nekādā veidā nevēlas traucēt kārtību un uz atvadām uzdāvinājusi likumsargiem jauno grāmatu ar autogrāfu. Policisti solījuši brīvajā laikā izlasīt romānu.

”Prieks, ka policija apstājās un pārliecinājās, vai nav nekārtības. Viņi lieliski pildīja savus darba pienākumus un mums izdevās jautrs piedzīvojums,” nobeidz Kristīne.

Juris nofilmēja notiekošo un video izsauc jautras emocijas rakstnieces un iluzionista draugiem.